czwartek, 31 stycznia 2013

Antybakteryjne chusteczki do rąk

Antybakteryjne chusteczki do rąk

Kolejny produkt który nas zachwycił w każdym miejscu i o każdej porze :-) Chusteczki  antybakteryjne do rąk Osmoza Care. Są bardzo praktyczne i niezastąpione w podróży, obowiązkowo muszą być w torebce. Nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie taki moment gdy np. twoje dziecko musi skorzystać z publicznej toalety, mam manie że nie sadzam dziecka na takiej desce tylko trzymam nad nią. Ostatnio jeszcze wyrobiłam sobie nawyk przecierania takimi właśnie chusteczkami  deskę klozetową,. Zwłaszcza polecam gdy trzeba małe dziecko w takiej publicznej toalecie wysikać, wiadomo zawsze się gdzieś dotknie, a później masz problem bo  skąd dziecko ma krostki na pośladkach? To jest właśnie główny powód siadania na publicznej desce klozetowej :-/

Co producent pisze o nich ?
Chusteczki oczyszczające do dłoni i powierzchni. W oryginalnym, hermetycznym i praktycznym opakowaniu – bez problemu zmieszczą się do torebki lub plecaka. Mają działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalny produkt." 
Nie sposób się z tym nie zgodzić :-)


I nawet Maja wie jaka jest frajda z nich korzystać :-)


Składamy
rozciągamy
próba wytrzymałości zaliczona :-)



Moja opinia 
To jest Must have,  chusteczka wydaje się bardzo wilgotna wycierając dłonie, ale to tylko wrażenie które zaraz się gdzieś ulotni jak wilgoć z dłoń. Opakowanie bardzo praktyczne, tylko pierwsze uruchomienie sprawiło mi trochę więcej manewrów, trzeba zdjęć zabezpieczenie i pierwszą chusteczkę przeciągnąć do otworu który jest wąski. Ale później wyciąganie to sama przyjemność i do ostatniej chusteczki wyciąga się wilgotne ;-)






10 komentarzy :

 1. Antybakteryjne chusteczki się przydają, ja wolę mniejsze opakowania, żeby mieściły się w torebce.:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest w cale duże opakowanie i w sumie zawsze gdzieś mi wpadnie w torebce że ciężko jest znaleźć jak potrzebne :-D

   Usuń
 2. o fajne te chusteczki! podobają mi się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie opakowanie fajne bo dłużej zachowają wilgoć niż w zwykłym opakowaniu. Torebkę noszę dużą a w niej wszystko co potrzebne ;) A jaka jest ich cena?

  OdpowiedzUsuń
 4. Największym plusem jest opakowanie. Moje ukochane Tami z Biedronki niestety szybko wietrzeją, a tutaj widzę nie ma problemu z suchymi chusteczkami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ich używma do czyszczenia pewnych powierzchni, np. myszki komputera :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Osobiście nie stosuję chusteczek nawilżanych, ale moja bratowa kupuje dla bratanka. Nie wiem z jakiej firmy, ale jak kiedyś wycierałam rączki bratankowi, to były strasznie wilgotne, ale za to miały ładny zapach. Co do recenzji chusteczek to wierzę na słowo, że są niezawodne, a najlepszy jest tester chusteczek, taki słodziak :>.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z twojej wypowiedzi wywnioskowałam że mówisz o zwykłych chusteczkach nawilżanych coś w rodzaju do podcierania małym dzieciom pupy. No ale ja nie piszę tu o nich :-)

   Usuń
 7. wielkość pojemnika jest fajna jedynie do użytku domowego

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.