czwartek, 6 grudnia 2012

UWAGA !!! Paczki mikołajowe

I jak byliście grzeczni ?? prezenty dostaliście ??
Do nas wczoraj wieczorem przyjechały nawet dwa mikołaje ;-) jeden to nawet wywinął orła na podjeździe, ale po  minucie się pozbierał i zwiał do swoich sań :-D  (myślicie że pasowałoby zadzwonić do babci czy sobie czegoś nie połamała ?? )

Co do prezentów jedni Mikołajowe maja zwyczaj przywozić zabawki, drudzy paczki ze słodyczami i to jest zgroza. A czemu ?? bo kupione gotowe, a w takich same słodycze na których termin ważności to max 05.2013 r. wstrętni sklepikarze !!!! Wykorzystują okazje i pozbywają się uciążliwego towaru, co najlepsze sytuacja co roku się powtarza. Może bym się tak nie czepiała tego, ale no właśnie Filip jest wrażliwy na takie produkty, prawdopodobnie konserwanty w niektórych produktach szybciej się psuja niż mają termin przydatności, co niestety chłopak źle toleruje i jak pamiętacie pisałam kiedyś tu  i podejrzewam że  właśnie po słodyczach które termin ważności miał dużo do życzenia :-/  dopadła go pokrzywka.

No to tyle w temacie musiałam to z siebie wyrzucić :-)
A wy zwracajcie uwagę na takie paczki, a najlepiej to samemu taką  paczkę poskładać :-)

3 komentarze :

 1. haha ale się uśmiałam z tego mikołaja Twojego:) może był pijany i wywinął orła;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobrażam sobie tego orła :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, że dla sklepikarzy to najlepsza okazja na pozbycie się zalegających towarów:(
  U mnie krótki termin ważności nie ma aż tak wielkiego znaczenia, bo łupieże i tak wszystko opędzlują jeszcze przed końcem mikołajek:P

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.