czwartek, 25 kwietnia 2013

Drewniane puzzle zegar

Pamiętacie jak kiedyś pisałam o zegarze  który sobie zamówiłam ? i co się stało ze starym ? No więc mam już nowy zegar. I mają również i dzieci nowy zegar do nauki :-) Są to puzzle zegar drewniane o wymiarach 30 x 30 cm Puzzle to nie tylko nauka posługiwaniem się zegarem ale również dopasowanie kształtów i liczenie. W sumie puzzle były dla Filipa, szykuje się następna akcja uczenia się posługiwaniem czasem, ale wyszło że Maja miała największa frajdę i przez najbliższe dni nikt nie mógł ich dotknąć, bo kończyło się to wielkim piskiem i płaczem od strony Majki.Jak widać poniżej na zdjęciach wszystkie elementy się wyciąga, wskazówki płynnie się kręcą, więc Majka co ułożyła to z powrotem wszystko wysypała i od nowa układanie. Dziecko cierpliwość ma anielską do tych puzzli, strasznie się jej podobają, zwłaszcza kolorowe rysunki oraz "paki" i "kuliki" w przetłumaczeniu na nasz język czyli ptaki i króliki ;-)


Kliknij w zdjęcia, obraz się powiększy ;-)Moja opinia : Puzzle zegar wykonany z drewna, a ja uwielbiam takie zabawki ekologiczne  :-)  zabawka solidna, pięknie wykonana, kolorowa. Dziecko z dużym zainteresowaniem bawi się nią i jest kolejną zabawką którą dorzucam do tagu "ulubione i sprawdzone zabawki"  :-)


Mój ulubiony sklep jest również na Facebook,  oraz na Twitter  tam będziecie na bieżąco z nowościami i konkursami ;-)4 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.