środa, 3 kwietnia 2013

Nowy Brait do czyszczenia mebli

Święta już były ale to nie znaczy że był porządek, wyjątkowo tego roku na święta nie umyłam okien i ogólnie ze względu na  złe samopoczucie ( winna zima ) porządki były powierzchowne, tak jak co dzień. Dobry humor poprawiło mi testowanie produktów Brait  firmy Dramers. Szczerze powiedziawszy wprowadzając się kilka lat temu do nowego domu, na początku nie miałam mebli i temat jak preparaty do mebli to był mi obcy, później zaczęło przybywać mebli i ktoś mi tam podarował z jeden preparat z dość znanego dyskontu.... i tak kurczowo się jego trzymałam, aż do czasu gdy otrzymałam te dwa wspaniałe specyfiki :-) To nowa linia specjalistycznych sprayów do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych, a dzięki nowoczesnej recepturze  Protect System +  usuwa zanieczyszczenia, zabezpiecza meble przed osadzaniem się kurzu, zarysowaniem, zaciekami i plamami.Nie spodziewałam się  takiego rezultatu po użyciu ich, a tym bardziej nie wiedziałam że taka różnica jest pomiędzy nimi a preparatem z niższej półki.
Zobaczcie na poniższe zdjęcia konsystencja płynu w sprayu w zależności od składu i zastosowania jest inna.


Classic Almond  o zapachu migdałowym jest raczej pół płynny - kremowy


Classic Beeswax o zapachu miodowym o  konsystencji pianki.Co wyróżnia preparaty marki Brait od tego co miałam do tej pory ?  

Dzięki właśnie konsystencji uniemożliwia szybkie wchłanianie się w szmatkę co daje większy efekt na czyszczonej powierzchni a nie na szmatce, mój stary spray raczej nawilżał szmatkę, a Brait nie wsiąka w szmatkę tylko rozsmarowuje się na powierzchni, dla tego efekt pozytywny jest widoczny po wypolerowaniu na półce. Zapach jest obłędny jak to córka powiedziała :-) mój stary raczej po użyciu jego trzeba było ewakuować się z pokoju, bo zapach był uciążliwy. Po użyciu Brait dzieci nie uciekały tylko zaciągały się zapachem. Zapach jest tak przyjemny, że działa jak odświeżacz powietrza.


Skład:  preparaty mają w sobie alkohol etylowy, przez co wyróżnia markę Brait na tle mojego starego sprayu który ma w sobie szkodliwy metoksyizoporpanol  i jak wyczytałam jest powodem bólu głowy i mdłości ( -  no to już wiem czemu trzeba było wietrzyć pomieszczenie po nim ;-/ )


Nowe preparaty Brait dostępne są  w nowych szatach graficznych, wyższych i szerszych oraz wydajniejszych i wygodniejszych w użyciu rozpylaczach o pojemności 350 ml,  a sugerowana cena detaliczna wynosi 7,99 zł Szczerze poleca, naprawdę warto zainwestować w dobry preparat, niż oszczędzać 2 zł gdzie w efekcie jest to strata.

1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.