poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Akademia umysłu junior Wiosna

Nie dawno miałam wraz z dziećmi okazję przetestować program akademia umysłu junior "lato" 
A dziś zaprezentuje wam nowość i nie dawna premiera czyli Akademia Umysły Junior " Wiosna" Będzie nas program wprowadzał w atmosferę upragnionej wiosny  i pobudzi do myślenia :-)
Więc wybieramy jakim użytkownikiem chcemy być


Po wybraniu wychodzi nam główna plansza, czyli menu gdzie mamy liczne zadania do wyboru. Ja nacisnęłam  na niebieski budynek, gdzie pokazała mi się tablica " MŁODE" następnie dostałam informację , że ćwiczenie ma polegać na przypomnienie sobie informacji gdzie dopasowujemy młode zwierzątka do ich matek.Jak widzicie poniżej na planszy pojawią się napis " koń- źrebię" jak również miła pani lektor powtarza, gdzie uczy dziecko rozróżniać dorosłe od młodych zwierząt.Każde ćwiczenie ma poziom, który coraz to więcej wymaga skupienia


A na końcu czeka na nas nagroda w postaci śmiesznego Puchara :-) 

Moja i dzieci opinia: Jak zwykle i mnie w ciągłą zabawa pisząc tego posta musiałam zapoznać się  z programem, a Maja która w tym czasie bawiła się swoimi zabawkami, zainteresowana dziwnymi dźwiękami  od razu pojawiła się i na siłę wcisnęła mi się na kolana, nie powiem trudno pisać gdy mam przed sobą głowę Majki :-) ale była tak zafascynowana wydawanymi dźwiękami różnych zwierzątek, że sama zaczęła  naśladować ich, więc cóż mogę  dodać, gra chyba nie ma ograniczeń wiekowych i każdy sobie coś znajdzie dla siebie ;-)  ale jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 9 roku życia.
Filip i jego opinia, ciężko było coś wyciągnąć od niego. Pytając się go o opinię to ciągle słyszę że fajna, w końcu zaczęłam zadawać pytania o tym programie czy mu coś sprawia problem, czy czegoś nie rozumie, czy rozumie polecenia. Na wszystkie pytania odpowiadał że wszystko rozumie i nie ma problemu. A najbardziej mnie rozbawiła jedna odpowiedź gdy zapytałam czy coś mu utrudnia grę?  ten mi odpowiedział że "...tak mamo ty mi utrudniasz i puść mnie w końcu na komputer...!!!!"
No cóż w takim razie kończę pisanie i wpuszczam syna na grę :-)cena gry około 39, 90 zł 

PS w najbliższym czasie będę miała dla was niespodziankę i taki program akademia umysłu junior Wiosna będzie mógł stać się w waszym posiadaniu :-)

6 komentarzy :

  1. Program faktycznie wiosenny i kolorowy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz dzieciątka mają naprawdę fantastyczne programy do nauki, poznawania świata, edukacji wszelakiej.
    Aż zazdrość bierze, że za naszych czasów tak nie było a przynajmniej było wszystko ograniczone. :)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.