środa, 7 września 2016

Spotkaliśmy się by pomóc ;-)
W niedzielę 28.08. 2016r.  po raz kolejny miało swoje miejsce "Spotkanie Podkrakowskich Blogujących Mam" odbywa ono się co roku i też pomagałam organizować, ale w tym roku wyjątkowo ze względu na obowiązki i zdrowie musiałam odpuścić ;-/ 
Spotkanie odbyło się w krakowskiej restauracji HELLADA Grecka Tawerna na ulicy Królewskiej 55. Dla mnie to nowe miejsce było ;-)
Spotkanie wyjątkowe ponieważ połączone z pomocą choremu Radusiowi Kępa.

Raduś Kępa to chłopiec cierpiący m.in. na guza mózgu, opóźnienie rozwojowe, wadę nerek, wadę wzroku, padaczkę. Jest to chłopiec, który wymaga stałej opieki zarówno rodziny jak i opieki lekarskiej.
Zapraszam na stronę Radusia TUTAJ
 
Na spotkaniu odbyła się zbiórka zamknięta, na której zostały zebrane pieniądze dla chłopczyka.
Zebrana suma to 1385 zł, została wpłacona na subkonto Radusia w fundacji, która się nim opiekuje. Wiem już, że mama chłopca przeznaczy pieniądze na rehabilitację Radka ;-)

 Jedna z organizatorek Ewelina odwiedziła na drugi dzień Radka i wręczyła prezenty od partnerów spotkania.
 
 
dzbanek

Na spotkaniu była miła niespodzianka którą zafundowała nam jedna z uczestniczek Ania która prowadzi Słodka kraina czarów   sprawiła mi niezłą zabawę z babeczkami które musiałam poskładać jak puzzle by powstało moje logo bloga ;-) Jeszcze większą frajdę miała Maja która zjadła babeczki ;-)
Miło było poznać nowe mamy, ich blogi teraz są dla mnie rozpoznawalne w sieci ;-) Tatusiowie którzy dotarli również w swojej grupie integrowali się dzieląc swoimi pasjami i zainteresowaniami. A dzieci w kąciku zabaw zabawiały się, albo podziwiały  rybki w akwarium ;-)
Bardzo dziękuję partnerom spotkania za ich upominki. Niektóre prezenty bardzo mnie zainteresowały, nawet do tego stopnia że już w jednym sklepie zrobiłam zakupy ;-)
 

babeczki


W spotkaniu brały udział :

                   

2 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.