środa, 21 września 2016

Barbie, Tomek i przyjaciele, my little Pony i Littlest Pet Shop


teczka z prezentem

Dzieci uwielbiają takie wydania a najbardziej to rodzice. Jest chwila by odetchnąć od "tysiąca pięćset sto dziewięćset"  pytań. Dziecko momentami wiadomo coś
się zapytać musi by zrozumieć zadanie, ale jak go wciągnie wylepianie to błoga cisza.
Dodatki typu naklejki zawsze robią furorę, ale jak jeszcze dziecko w takiej znajdzie zabawkę to jeszcze lepsza frajda. Nowa seria książeczek z prezentem wydawnictwa egmont świetnie w tym się sprawdziły. Ulubieni bohaterzy, każde dziecko znajdzie na pewno swojego, zajmie czas dziecku kreatywnie na nauce poprzez zabawę.
Książeczki zawierają bajki, które oczywiście dziecko musi uzupełnić tekstem-naklejką. To zajęcie na spostrzegawczość. Bajka oczywiście z ciekawym scenariuszem taki życiowym, dziecko może dużo z takiego opowiadania wynieść dobrego ;-) No i wisienka na torcie czyli zabawka dla prawdziwego fana.
figurki pet shop


Opis: ze strony www.sklep.egmont.pl

My Little Pony. Sztuka improwizacji

Letni Obóz Artystyczny to najlepsza okazja, by przekazać swoją wiedzę młodym kucykom i przeżyć niezapomniane chwile. Dlatego kiedy Rarity dostaje zaproszenie, nie czeka ani chwili, tylko pakuje wszystkie potrzebne rzeczy i rusza w drogę! Nie spodziewa się jednak, że w namiocie czeka na nią nieznośna współlokatorka, a przygotowanie olśniewającego projektu wcale będzie takie proste… Nie znajdziesz tej historii w żadnej innej książeczce ani w żadnym odcinku serialu! Przeczytaj opowieść o swoich ulubionych kucykach, uzupełniając ją kolorowymi naklejkami. Dzięki dołączonej do teczki figurce Rarity odegrasz najfajniejsze sceny lub wymyślisz dla ulubionych bohaterów zupełnie nowe przygody.

Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia

Pani Twombly rzuca się w wir sprzątania, a kiedy kończy się jej ulubiony środek do czyszczenia, rozpoczyna rozpaczliwe poszukiwania w całym mieście. W tym czasie Blythe opiekuje się sklepem i zwierzakami. Niespodziewanie jednak zjawia się Madame Pom – największa rywalka Zoe. To może skończyć się jedynie katastrofą… Przeczytaj opowieść o swoich ulubionych bohaterach, uzupełniając ją kolorowymi naklejkami. Dzięki dołączonej do teczki figurce Zoe odegrasz swoje ulubione scenki lub wymyślisz dla niesfornych zwierzaków zupełnie nowe przygody!

Barbie. Tajne agentki

"Czy jesteś gotowa, by wyruszyć na misję ściśle tajną? Dołącz do Barbie i jej przyjaciółek i zostań superagentką! Dziewczyny próbują schwytać sprytną złodziejkę klejnotów. Na ich drodze pojawia się wiele przeciwności, ale nie poddają się i nadal podążają jej tropem. Okazuje się, że najtrudniej odnaleźć kogoś, kto jest tuż obok nas… Czy agentkom uda się odnaleźć złodziejkę i powtrzymać ją przed kolejnymi rabunkami? Zaczytaj się w tej opowieści i uzupełniaj ją kolorowymi naklejkami. Dzięki zestawowi szpiegowskiemu możesz odgrywać najfajniejsze scenki z książki lub przeprowadzić misję, której sama będziesz dowodzić!"

Tomek i ekspres

Na Sodor przyjeżdżają bardzo ważni goście, a Pelagia Szyneczka postanawia zorganizować wycieczkę po wyspie. Jednak tylko jedna lokomotywa może pociągnąć wagony ekspresowe. Przeczytaj opowieść o swoich ulubionych bohaterach, uzupełniając ją kolorowymi naklejkami. Dzięki dołączonej do teczki figurce Tomka odegrasz swoje ulubione scenki lub wymyślisz dla sympatycznych pociągów zupełnie nowe przygody!Info:
  • Seria wydawnicza Teczka z prezentem
  • Oprawa MIĘKKA
  • Liczba stron 32
  • Wiek dzieci 3-7 lat


2 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.