niedziela, 20 grudnia 2015

Panoramiczne kolorowankiTe kolorowanki to jak niekończąca się opowieść. Zaczynasz jeden obrazek i tak kolejny i kolejny aż na koniec wychodzi nam niezła
panorama :-) Duży format 29x113 cm po rozłożeniu pozwala na to by cała rodzina czy cała ekipa urwisów  zasiadła do kolorowania niezwykłej obrazkowej historyjki. Do wyboru mamy różne tematy od kosmosu po dżungle czy z boiska można wskoczyć na zimową przygodę, również dla małych księżniczek i odważnych rycerzy znajdzie się konik :-) Jako gotowiec jest już tło, więc można skupić się na szczegółach kolorowania. A dla bardziej ambitnych czy tych starszych polecam drugą stronę panoramy, tam znajdziecie opowiadanie do historyjki i zadania które są niezła gratką. 

Moje dzieciaki najmłodsze i średnie są zafascynowani tą serią. Najstarsza też się kręciła przy nich ale duma już jej nie pozwalała by na chwilę zatracić się w dzieciństwo( no wiecie jak to bywa z nastolatkami ;-D) Ale mama za to poszła na całość i gwiazdki sztuk kilka wymalowała :-)

Opis ze strony www.adamada.pl
"...Co wyróżnia te kolorowanki? Poręczny format. Są duże, ale można je składać, dlatego mieszczą się na każdym stole. Kolorowe tło. Dzięki niemu wszystkie detale są lepiej wyróżnione. Pomysłowe dodatki. Poza rysunkami zawierają opowiadania i ćwiczenia, które rozwijają oko, umysł oraz wyobraźnię...."5 komentarzy :

 1. Wiesz co... Sama bym taką kolorowankę kolorowała :D

  OdpowiedzUsuń
 2. o jejkuuuuu.... to jest dopiero frajda takie kolorowanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. jak kupię dziecku, to na pewno się jakoś dogadamy i odstąpi mi jedną rozkładówkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne! chyba kupię taką mojemu synowi bo on bardzo lubi kolorować

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.