poniedziałek, 9 czerwca 2014

To było tu - Piwnica Pod Baranami

Co mają wspólnego pod Krakowskie blogerki z centrum Krakowa czyli rynkiem  ? A tyle że jest to po środkowy punkt naszych spotkań ;-) tym razem nasze spotkanie eventowe odbyło się w bardzo historycznym pod względem kulturowym miejscem, znanym i obchodzącym w tym roku 58 rocznicę istnienia.
Poznajcie bliżej ten legendarny klub Piwnica Pod Baranami


"Jak trafisz do siedziby najstarszego w Polsce kabaretu? Na krakowskim Rynku, u zbiegu ulic św. Anny i Wiślnej stoi Pałac pod Baranami. Wejdź w jego bramę i z dziedzińca skręć w prawo, a następnie zejdź schodkami w dół. Jesteś na miejscu"
Fortepian to najlepsza atrakcja pod Baranem ;-) dla dzieci, kolejka była na okrągło do niego, a jak dłużyło się to potrafiły wszystkie siedzieć przy nim. 


Natomiast Maja miała swojego adoratora :-)


Menu w Piwnicy Pod Baranami bardzo jasne i czytelne :-) Fajnie to wymyślili.


Babeczki ufundowała nam Cukiernia pod Arkadami, byłam tam osobiście je odebrać i było to moje pierwsza wizyta w tamtych okolicach Krakowa trafiłam bezbłędnie po zapachu do cukierni :-)  A w aucie trudno było usiedzieć bez toczenia śliny :-)

A teraz nasi partnerzy, pobieżnie tylko pokażę jeśli jesteście ciekawi co było  w niektórych torebeczkach to musi być cierpliwi i czekać na recenzję :-)


Pan notes nas bardzo uszczęśliwił gdzie sprezentował nam piękne notesy z naszym banerkiem :-)


Shiseido jestem bardzo dumna z siebie bo pisząc do nich nie liczyłam na odzew tym bardziej pozytywny, a tu takie zaskoczenie. Dziękuje Shiseido  

A z tyłu upominki od Faceandlook czyli magazyn i portal dla nowoczesnych kobiet
Tactic to hit u nas w domu, recenzja już czeka w wersjach roboczych, więc nie długo poznacie co my dostaliśmy bo każda z mam otrzymała inną grę :-)


Soraya już znam ale tym razem i mąż poznał ich produkt, który również był w zestawie :-)


Aromatyczne  świece od  aromatyczneswiece.pl


Brat.pl od nich mam między innymi sok naturalny którym się teraz kuruje, bo chora jest :-/
Maroko sklep pani przedstawiciel osobiście nas odwiedziła wręczając upominki


Oraz piekne śniadaniówki od Branq rózne upominki od GraArt, Baby Cap  Entliczek   Nikwax, Tea Club Sequoia, Barbaras ZielonyNurt  WGroszki, Bartolini WearMy Belle  Kominowoto i owo  ....
  Upominki od cukry ręcznie robione, Maja lizaka męczyła całe spotkanie ;-)


Na specjalne zaproszenie pana Michała Kościuszko odwiedziliśmy Zbójcy w pałacu, ale relację z tego miejsca postanowiłam że  zrelacjonuje w innym poście, tam się działo dużo i dużo fotek mam z tego miejsca.


Pani Z koneser zdrowia ponownie u nas gościł, jak pamiętacie na lutowym spotkaniu też była ;-)


Dzieci mimo że miały panią animatorkę która ich zabawiała to i tak zorganizowaliśmy dla nich konkursy. Otrzymany domek od tekturowy domek  trzeba było złożyć z pomocą przyszli tatusiowie :-)

Dzieci zaczęły go kolorować, ale najlepiej im wychodziło wchodzenie do niego. Więc kolorowanie przenieśliśmy na stabilniejsze podłoże, gzie dzieci kolorowały serduszka.


Nagrody też były a ufundował je Pat & Rub  gdzie oprócz kosmetyków, dzieci otrzymały przesłodkie króliczki przytulanki. 

 Padnięte totalnie, już spakowane, już gotowe do wyjścia a tu nagle nas oświeciło że nie mamy fotki grupowej :-) na szybko Zebra się poświęciła i nam szczeliła z kopyta focie :-)


 Dziękujemy z całego serca naszym partnerom spotkania. W podziękowaniu stopniowo będę recenzować prezenty od was :-) 

7 komentarzy :

 1. Ja mieszkam pod Krakowem i nic o spotkaniu nie wiedziałam :( taka szkoda !!! z miłą chęcią poznałabym kogoś z tych okolic :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A o ile pamiętam w lutym czy w styczniu dawałam info na blogu i nikogo nie było chętnego :-/ Ale na kawę chętnie możemy się umówić, takie wypady też sobie robimy bez większego szumu :-) tylko daj znać na priv że chcesz :-)

   Usuń
  2. Ja tego wpisu nie widziałam :( z miłą chęcią się wybiorę - w jestem bardzo często :) Chętnie poznam inne mamy z okolicy :)

   Usuń
 2. Cieszymy się, że spotkanie było udane:) Bardzo ciekawa inicjatywa!

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo fajne takie spotkanko :) a produkty jakie fajne :) sponsorów tyle, że pewnie nie szło tego udźwignąć po spotkaniu do domu hihi

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.