piątek, 13 czerwca 2014

Oryginalna Konfilada i Zbójcy w Pałacu

Post wcześniej pisałam wam o Piwnicy Pod Baranami.  A dziś parę słów o restauracji która znajduje się w tej samej bramie. Do restauracji Zbójcy w Pałacu i na poczęstunek zostałyśmy zaproszone przez pana Michała Kościuszko :-)

Bardzo atrakcyjny lokal który na liście zwiedzania Krakowa trzeba wziąć pod uwagę, turystów zagranicznych tu nie brakuje i wśród których zrobiliśmy wielkie wow w końcu wkraczając w progi taka grupa z dziećmi chyba trudno było przeoczyć :-) zwłaszcza że na powitanie cała ekipa kelnerów nam wyszła :-) normalnie można czuć się jak VIP w takim miejscu :-)

Naszym celem było degustowanie Konfilady, którą również otrzymaliśmy w prezencie do domu :-)
Miła obsługa dwoiła się by nam dogodzić, smaczne i słodziutkie rogaliki smarowaliśmy sobie konfiturami z czekoladą i popijając herbatką. Chyba nie ma nic lepszego na świecie dla dzieci, Mai najbardziej smakuje Konfilada truskawkowa z czekoladą. A w domu robiąc degustacje pozostałym domownikom jest hitem czarna porzeczka i śliwka choć bardziej to część męska się rozkoszowała, my dziewczyny raczej truskawka rządziła :-)

Więcej o restauracji  i menu jakie serwuje dowiecie się ze strony klikając TU KLIK 
A dla fanów Facebook KLIK TU  

Oraz Konfilada na FB  KLIK TU 
4 komentarze :

  1. Mi tez najbardziej truskawkowa smakuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba największą atrakcją dla mnie było by spotkanie z panem Michałem ;-) W restauracji jeszcze nie byłem ale teraz to jak będę z dziewczyną w pobliżu to wpadniemy.

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.