niedziela, 1 czerwca 2014

The Secret Soap Store

 Jak by ktoś pytał gdzie mnie tyle nie było w sieci, to odpowiadam :-) nadrabiam zaległości z wyjściówkami w końcu uzbierało się trochę od pięciu lat. Które były spowodowane zaoczną edukacją męża. Mąż oczywiście zakończył z sukcesem studia :-)
A teraz opowiem wam o moim wypadzie w wolny dzień (powiedzmy wolnym,  po przyjściu do domu musiałam dwa razy uwijać się by nadrobić nieobecność ) Wraz z moimi koleżankami z grupy PKMB Zostałyśmy zaproszone do miejsca które w codzienności był dla mnie tylko sklepem.
Sklep The Secret Soap Stare okazał się oazą doznań gdzie każdy zmysł został wykorzystany. Już w pobliżu sklepu rozprowadza się zapach który kusi by wejść do środka. Ciężko jest wzorkiem skupić się na danej rzeczy co moment zauważałam ciekawy produkt który kusił swoim wyglądem, A na nie których produktach  zrozumiałym było akcentem znak zakazu spożycia, chociaż trudno było się oprzeć i gdybym nie widziała co mam w ręce to pewnie bym wsadziła do ust by skosztować :-) Każdy produkt ma swój tester czyli przed zakupem można wypróbować na własnej skórze :-)
I perełka która swoim szumem spływającej wody kusi by przysiąść i zaciągnąć się powietrzem przy tężni solankowej.
Po dwóch tygodniach od czasu pobytu w tym sklepie mój powyższy opis jest tak  prawdziwy jak by to było dziś, myślę że nawet za rok będę opowiadać to z takim samym odczuciem :-) chociaż już wiem na pewno że od świeże pamięć nie raz odwiedzając to miejsce, w końcu karta stałego klienta w programie lojalnościowym zachęca do zdobywania kolejnych serduszek które zbliżają do nagrody :-) czyli darmowego produktu :-)
Mnóstwo zapachów przywiozłam do domu również, dzięki upominkom które otrzymałam, krem do rąk czekoladowy od razu córka skonfiskowała a mąż już chciał sobie mój peeling do ciała przygarnąć bo stwierdził że jest to idealny jako zapach do samochodu.....obiecałam mu że dam mu opakowanie gdy zużyje i sobie powiesi w samochodzie ;-)

Sklep znajduje się w nowym pasażu w Galerii Krakowskiej. Oraz w Galerii Bonarka z tymże tam jest tylko tzw. wyspa. Oraz w sklepie on -line 
A dla fanów obowiązkowo trzeba polubić fanpage TU KLIK

A teraz nacieszcie zmysł wzroku ;-)


Wspaniały pomysł na prezent
Tężnia solankowa


I nasza brygada PKMB
3 komentarze :

  1. Cudowne miejsce :D zapachu nigdy nie zapomnę ... a jak zapomnę to pójdę z powrotem :D

    OdpowiedzUsuń
  2. chciałabym mieć te wszystkie kosmetyki!Pachną rewelacyjnie.Kiedyś współpracowałam z nimi i gorąco polecam :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sklep jest świetny! Będę tam regularnie wpadać :)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.