czwartek, 6 marca 2014

O Berney Toys

Ten to mógłby bez końca składać klocki, tak mowa o moim Filipie który nie potrafi się rozstać nawet we śnie z klockami. Często i gęsto muszę mu wyciągać w nocy z pod pleców jego budowle które po ciemku przed zaśnięciem poskładał :-)

A temat dzisiejszego posta będą klocki model samolot myśliwiec ze sklepu BerneyToys.pl

Klocki o dziwo są jeszcze w bardzo dobrym stanie a otrzymaliśmy je na warsztatach dla dzieci które organizowaliśmy we wrześniu w tamtym roku. Biorąc pod uwagę że Filipek to spec od rozbrojenia każdej zabawki  to takie zajęcie jak składanie i rozkładanie klocków to ulubione zajęcie i praktycznie przy każdej okazji czy urodziny czy pod choinkę i już nie wspomnę o mikołaju czy dniu dziecka prosi pięknie o nowy zestaw, bo w przypadku jego pasji tego towaru nigdy dość :-)  Ten model poniższy co prawda nie jest już dostępny na sklepie ale Filipek widzi już inne zastępcze na które oczka już mu pięknie mrugają  i się proszą ;-p

Berney Toys znajdziecie TU KLIK 
Oraz na fb TU KLIK


10 komentarzy :

 1. świetnie wygląda ta zabawaka po złożeniu.A mali faceci wprost uwielbiaja coś składać i naprawiać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz mojego synusia :"ŁAŁ"! Super sprawa mój też kocha klocki, a jak do tego to samoloty to już szczęścia co nie miara :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Ci bardzo!
  Wchodzę do Ciebie - mój syn podbiega i mówi mi " Nie będę jadł mamusiu" - patrzy na Twojego syna - i mówi " Jak mi kupisz takie coś jak ma ten chłopczyk - zaraz pójdę i zjem zrobię wszystko".
  Super :P Teraz będzie mi codziennie suszył głowę!:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny samolot! Zdolniacha!

  OdpowiedzUsuń
 5. Klocki wyglądają nie źle. I mój synek zaczyna się fascynować różnego rodzaju klockami, więc i pewnie te przypadły by mu do gustu:) DObrze, że można przeczytać o różnego rodzaju zabawkach, bo potem wiem, gdzie ich szukać i przede wszystkim, co wybierać:) Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale z niego fajny chłopaczek. Ma takie mądre oczka. Klocki fajne. Serdecznie pozdrawiam,
  http://balakier-style.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. no tak klocki to podstawa :)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.