poniedziałek, 25 maja 2015

Relacja ze spotkania blogujących mam

To już tradycja że my mamy blogerki z Małopolski raz do roku z rodzinami  spotykamy się, by wspólnie poznać się. Wymienić się spostrzeżeniami w blogowaniu i wszystkim co za tym idzie ;-)

18 Maja 2015r.  spotkaliśmy się w Cafe Kontynenty
Miejsce które przeniesie was w świat podróży. Cudowne miejsce dla ludzi z pasja podróżowania, poznawania nowych bliskich i dalekich  zakątków ziemi z stąd ta nazwa Kontynenty. Nawet znajdziecie tam sporą biblioteczkę  podróżniczą ;-)
Bo jak by nie patrzeć bloger to taki podróżnik. Szukając lokalu na takie spotkanie patrzyłam na znak "Miejsce przyjazne maluchom" i jak się okazało miejsce przyjazne również dla blogerów ;-) 

Z jednych z zaproszonych Firm
Szczególnie zaskoczyła mnie firma Duna producenta aspiratora do noska katarek  panie przygotowały się profesjonalnie i zadbały o każdy szczegół. Po za prezentacją aspiratora zadbały od początku do końca spotkania nad opieką dziećmi, fundując im rozrywkę i babeczki.
Sama prezentacja nie była tylko dla samych rodziców ale i również dla dzieci, to one najbardziej uczyły się korzystać z niego i zaprzyjaźniać się z aspiratorem.  

Kolejnym gościem była pani Asia z firmy united4  która to skupia w swoim portfolio marki, których jest ich wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Opowiedziała nam również o nowej marce kosmetyków Mommy care które są już dostępne on-line a  wkrótce spotkamy je na sklepowych półkach.

Pan Maciek przedstawiciel z  Emolium zawsze u nas gości i zawsze służy pomocą. U mnie nie ma problemów skórnych w rodzinie ale u innych mam zdarzają się dla tego był oblegany przez nie i zasypywany pytaniami ;-)

Odwiedziła nas również pani Katarzyna z Biomed  Opowiedziała nam o higienie intymnej kobiet jak małych dziewczynek


A na koniec  Pani Marta z WeGirls przybliżyła nam urok jaki mają w sobie lalki czemu są takie wyjątkowe i co łączy je z fundacją WeGirls.
Na koniec były jeszcze większe emocje, po za książkami które zostały rozdane, zostały wylosowane dwie szczęśliwe osoby które otrzymały lalki. Szczęśliwcami okazała się Kasia i JA :-D a tak na serio to Maja a jej mina bezcenna na tą wiadomość :-D   
O wygranej lalce będę jeszcze pisać na blogu. A już dziś możecie ją zobaczyć jak Maja ją traktuje na instagramie

.

Dziękuję wszystkim firmom za wsparcie naszego corocznego spotkania, to dzięki wam jest tyle wrażeń i pracy na cały rok a może  nawet i na dłużej. Oczywiście z większością was spotkamy się w osobnych  postach na blogu ;-)

Wkrótce powstanie post o upominkach ze spotkania  ;-)Od lewej ja Mariola Ewelina  Kasia (z tyłu) Agnieszka  Teresa Lidia  Karolina Gosia Klaudia 

Dziękuje dziewczyny za miłe spotkanie ;-) wrażeń było dużo i jeszcze więcej wspomnień. 
7 komentarzy :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.