piątek, 15 listopada 2013

Wybór kołdry dla dziecka

kołdra antyroztoczowa
Pamiętacie może jak na czerwcowym spotkaniu podkrakowskich mam blogerek otrzymałam poduszkę anty roztoczową od Sovy dla Majki ? jeśli nie to odsyłam  do tego posta TU.

Na Wrześniowych warsztatach dla dzieci Sova też nas obdarowała upominkami. Ale upominkiem to bym raczej nie nazwała, raczej mega prezentem bo to
kołdra anty roztoczową. No nie powiem ale marzył mi się zakup nowej kołderki,  bo do tej pory Maja miała zwykłą kołderkę cienką, która prosiła się o wymianę (zdzierała po starszym rodzeństwie)

Dziecko prze szczęśliwe co widać na zdjęciach, tak nie wiele, wystarczyła kołderka. A mama ? jeszcze bardziej zadowolona że dziecko teraz ma do kompletu do poduszki i kołderkę.  Teraz roztocze na pewno łóżeczka nie będą się trzymać :-)  aż miło patrzeć jak zasypia w zdrowym i wolnym od szkodników łóżeczku.
O właściwościach i przydatnych informacjach radzę wam zaglądnąć na stronę Sovy, a naszą kołderkę znajdziecie TU 

Kołderkę Maja użytkuje już drugi miesiąc, oczywiście została założona pościel by nam dłużej kołderka służyła, jest bardzo ciepło pod nią bo sama kiedyś nakryłam się przy okazji popołudniowej drzemki :-) tylko mi nogi zmarzły bo jak dla mnie za krótka ;-)
Nasza kołderka ma wymiary: 100 x 135 cm są oczywiście i duże dla dorosłych i z pewnością zainwestuje w nią gdy tylko  wyremontuje sobie sypialnie i kupie nowe meble ( czyt. za 5 lat )

PS. A ciekawe jak tam koleżanką kołderki podeszły ?

5 komentarzy :

 1. fajnie wygląda ta kołderka,szkoda że nie mogę poczuć jej dobre właściwości ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kołderka świetna, ale ta perełka na zdjęciach jest tutaj prawdziwą ozdobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. my jesteśmy mega zadowoleni z produktów od Sovy! Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bubalek śpi już pod nią, będą zdjecia niedługo

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.