poniedziałek, 18 listopada 2013

Akademia juniora "Jesień" + Konkurs

Była wiosna, było lato to teraz będziemy  testować jesień, ale prawdę mówiąc już została przetestowana ta gra edukacyjna ;-)  i kolejny raz nie zawiedliśmy się na niej wręcz nawet jeszcze lepsza, jeszcze bardziej kolorowa i nowe zadania które wciągają nie tylko Filipa który jest głównym testującym ale i samych rodziców którzy ukradkiem przechodzą kolejne poziomy :-) Ale najlepszą fanką jest Majka, która nie odstępuje komputera gdy tylko gra jest uruchomiona,  najlepsze z tego wszystkiego jest to że zaczyna dyrygować gdzie ma Filip kliknąć, gdy on sam się zawiesi ;-DNajbardziej Filipa cieszy nowa funkcja "Grafiki edukacyjne" to dodatkowa porcja zabaw, gdzie po skończonym przydziale na komputer Filip chętnie kontynuuje zabawę w postaci wydrukowanych zadań. Ćwiczenia z nowej funkcji obejmują umiejętności z wielu dziedzin np. umiejętność pisania, liczenia, logicznego myślenia, czy z wiedzy przyrodniczej. Wystarczy kliknąć "Grafiki edukacyjne" a znajdziesz gotowe do druku wycinanki, rebusy, łamigłówki
Jesień jest to i szata jesienna też musi być. Fajny klimacik aż miło było by siąść na tej ławeczce :-)


Poniższa  gra to niezła gratka dla chcących sobie wyostrzyć  spostrzegawczość, pamięć wzrokową i  poruszanie się w terenie. Gra zaskoczyła Filipa i mnie, wydawało się to takie proste by zapamiętać kropki na muchomorze jak są rozmieszczone, ale gdy grzybek obrócił się nam to już nie było wesoło a czym poziom wyżej tym układ kropek trudniejszy. Ale gdy ja próbowała przeskoczyć poziom, Filip obserwując zajarzył sens gry  i szybko zakończył frajdę mojej zabawy ;-pPuzzle, kto ich nie lubi ? chyba najbardziej brana pod uwagę zabawa przez Filipa i wielkie brawa od Majki gdy Filipowi udaje się poskładać w całość ;-) 
No i czas na "reklamę" w tym przypadku na ćwiczenie, ogólnie zaczyna się uporem, ale jednak się wciąga gracz i jednak posłusznie ćwiczy ;-)Kolejny poziom mamy za sobą i widzę że coraz więcej przybywa patronów medialnych. Skromnie i my dołączamy się do promowania Akademii umysłu Junior :-)


Konkurs Konkurs   Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs


Nie będę ukrywać ale niestety wersje elektroniczne to przyszłość, coraz więcej np laptopów nie ma  wejścia na CD, kolejny powód to gromadzenie w domu drobnych drobiazgów jest trudne, a jeszcze gdy ktoś często podróżuje czy się przeprowadza, pakowanie dodatkowych rzeczy jest uciążliwe. I kolejny powód wersje elektroniczne są tańsze, nie musisz płacić za przesyłkę. Wszystko co ci potrzebne do świata akademii umysłu to kod aktywacyjny.  


Mam dwie wejściówki dla was, czyli dla waszych dzieci. Pełno atrakcji w świecie 

Zasady: 

*
 W komentarzu napisać odpowiedź na pytanie: Jaka jest nowość w programie akademia umysłu Junior JESIEŃ ? (podpowiedzi szukajcie w powyższej recenzji )

* 
Udostępnić post na np. Facebook lub poprzez google +    Wtyczki są dostępne pod postem

*

Konkurs trwa od 18 do 24 Listopada 

 *
 Wyniki 25 listopada

*
Zasady odebrania nagrody:   Program w wersji elektronicznej zostanie wysłany e-mailem.
W wiadomości e-mail będzie  link do pobrania programu oraz jednorazowy Klucz do zabawy (kod aktywacyjny).
Bezpośrednio po instalacji programu można rozpocząć przygodę z Akademia Umysłu JUNIOR.
Wystarczy 5 minut, aby obdarować dziecko mieszkające w najdalszym zakątku świata. 


No to kochani do dzieła i sprawdźcie dziecku radość  :-)

4 komentarze :

 1. Polecam też ich programy dla dorosłych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, ze sie na licznik załapię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się z Wielką Nadzieją :)

  pozdrawiam
  Magdalena
  magdamus@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. zgłaszamy się przyda się dla brata :)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.