piątek, 4 października 2013

Długopisy Paper Mate

Czasem mam wrażenie, że ile bym tego nie miała w domu to i tak jak jest potrzeba to nie mogę znaleźć ani jednego....oczywiście chodzi o długopis :-) Staram się odkładać w jedne odpowiednie miejsce, ale zawsze któreś z dzieci przyjdzie i na chwilę pożyczy, potem jak zapytam gdzie mój długopis to każdy mówi że oddał. A po długopisie ni śladu :-/
Na spotkaniu podkrakowskich blogerek jeden z partnerów  Paper Mate obdarował nas długopisami, nic by w tym nadzwyczajnego nie było gdyby nie fakt że od czerwca nimi się zachwycam :-) więc naprawdę są warte swojej uwagi i chętnie się nimi chwalę.

Długopisy szybko rozeszły się po domu, każdy chciał mieć swój szpanerski długopis i każdy tłumacz się że przecież do szkoły potrzebuje. No tak Ewa kolejna klasa, Filip też od września zasiadł w szkolnej ławce, mąż student informatyki, no ale ciągle nie klepie w klawiaturę, więc i jakieś notki z wykładu też musi czymś zapisać, Maja wystarczy piękny uśmiech i już ma, a ja jako szefowa całego tego klanu też musi się czymś popisać :-)

Jakość bez zarzutu. Są  stabilne, lekko i przyjemnie się je trzyma w dłoni i tak samo idealnie pisze się nimi po kartce. Kolory są wyraźne i ...........

.......i czego trza więcej ? chyba więcej słów by je zapisać :-) ♥♥♥♥♥♥

8 komentarzy :

 1. Taka mała rzecz a jakże ważna w życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie długopisy już prawie wykończone :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam długopisy Paper Mate! Tego nigdy nie zawile...

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam te długopisy :D Moje ulubione to te, które są na przedostatnim zdjęciu <3

  OdpowiedzUsuń
 5. świtne są te długopisy! też je lubię

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja na długopisy mam specjalne pudełko w szufladzie i o dziwo pudełko od kilku miesięcy jest pełne. Każdy odkłada na miejsce wcześniej pożyczony długopis - nawet goście!. To mi się podoba. Nie muszę już szukać długopisu do notatek... Gorąco pozdrawiam:))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Często gubię długopisy, wiec każda ilość sie przyda! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. długopisy tej marki są świetne , kupiłam synkowi i bardzo sobie chwali, twierdzi że ładniej nimi pisze:)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.