czwartek, 25 lutego 2016

Sisters - Siostry

komiks sisters


Gdy jakiś czas temu w ręce moich dziewczyn trafiła pierwsza część komiksu "Sisters" było od razu wiadomo że kolejne części nie pominiemy. Historie komiksowych sióstr wcale nie odbiegają od rzeczywistości moich dziewczyn. Tak samo odlotowe pomysły czy teksty mają jedne jak i drugie siostry a autor historyjek chyba ma
młodsze siostry albo córki bo rewelacyjnie parodiuje zdarzenia  :-)
Starsza siostra czyta młodszej historyjki i razem świetnie bawią się przy tym, śmieją się i porównuje je do swojego zachowania prze co zbliża je do siebie. Jest jeszcze jedna strona, do młodszej siostry przychodzi kuzynka o rok młodsza i np wczoraj przez dziurkę od klucza podpatrzyłam jak leżą na brzuchach na łóżku przeglądają komiks a moja opowiada kuzynce co się dzieje na historyjkach. Ta sytuacja mnie zaskoczyła a tym bardziej dumna jestem że córka potrafiła wszystko zapamiętać ze szczegółami by opowiedzieć to kuzynce ;-)
Komiks polecam wszystkim paniom  tym małym i dużym oraz braciszkom które mają siostry by zrozumieli ich filozofię życia :-)

Opis: ze strony www.sklep.egmont.pl
"...serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr, nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine...Setki pytań zadają sobie bohaterki, kiedy przeróżne problemy nieustannie uprzykrzają im życie. Jednostronicowe historie o dwóch siostrach są tworzone przez scenarzystę Christophe’a Cazenove’a (autora tekstów do niemal 40 serii humorystycznych dla dzieci i dorosłych) oraz scenarzystę i rysownika Williama Maury’ego, który oprócz Sisters zajmuje się kolorowaniem plansz do kilku innych cykli...."


siostrykomiksy

Info:
komiks 
Christophe Cazenove
Seria wydawnicza Sisters 
Rysunki William Maury 
Oprawa oprawa miękka ze skrzydełkami 
Liczba stron 48 
Wiek dla wszystkich

1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.