poniedziałek, 8 lutego 2016

Ferie w Łodzi, malowanie i domowy tearzykW Łodzi też nie wieje nudą w Ferie ;-) Malowanie na płótnie i iście teatralne wydarzenie dla was Łodzianie i wszystkim którym po drodze ;-)Ferie w Łodzi – warsztaty rysunku i rękodzieła

W tym roku najmłodsi Łodzianie, którzy spędzają ferie w mieście, mogą poczuć się prawdziwymi malarzami i właścicielami teatru. W dniach 15-26 lutego Empik Manufaktura zaprasza na bezpłatne warsztaty
rysunku oraz tworzenia rekwizytów scenicznych.

Czas wolny od szkoły to świetna okazja do skorzystania z niecodziennych, przygotowanych specjalnie na tę okazję zajęć. Uczestnicy warsztatów organizowanych przez Empik będą mogli zrealizować swoje malarskie fantazje, tym razem nie ograniczając się do ram małej kartki papieru. Za płótno posłuży im wielkie prześcieradło. Z kolei najmłodsi wielbiciele teatru będą mieli okazję przygotować się do wystawienia własnego spektaklu. Uczestnicy zajęć dowiedzą się jak stworzyć niezbędne do tego rekwizyty, m.in. kukiełki, dekoracje, figurki. Warsztaty będą prowadzone przez profesjonalnych animatorów. 

Program wydarzeń:

BAŚNIOWA KRAINA
15-19 lutego, godz. 11:00–14:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

W pierwszym tygodniu ferii odbędą się zajęcia, podczas których dzieci wspólnie namalują bajkową krainę. W ruch pójdą farby i kredki, a za płótno posłuży prześcieradło.

STWÓRZ WŁASNY TEATRZYK
22-26 lutego, godz. 11:00–14:00
Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

W drugim tygodniu ferii uczestnicy warsztatów będą tworzyć wszystko, co może się przydać w domowym teatrzyku. Powstaną kukiełki, skrzaty z modeliny, balonowe stwory i dekoracje z origami, czyli rekwizyty, dzięki którym każdy będzie mógł wystawić własny spektakl.
1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.