niedziela, 14 lutego 2016

Ferie w Katowicach - raj dla majsterkowiczów


ferie Katowice

KatowiceW Katowicach za dziecka bywałam często, to były czasy bardzo dawne a teraz ferie tam fajne macie ;-)Ferie w Katowicach – raj dla małych majsterkowiczów

Podczas tegorocznych ferii w Katowicach na najmłodszych miłośników własnoręcznie wykonanych skarbów czekają wyjątkowe zajęcia. Od
16 do 28 lutego salony Empik zapraszają na bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci. W programie m.in. rękodzielnictwo, zabawa z plasteliną i tworzenie karnawałowych masek.

Czas wolny od szkoły to świetna okazja do skorzystania z programu warsztatów kreatywnych,  przygotowanych przez Empik specjalnie na tę okazję. Uczestnicy warsztatów z cyklu „Ferie z Empikiem” poznają techniki zdobienia i dowiedzą się jak własnoręcznie wykonać wyjątkową biżuterię. Będą mieli również okazję, by przy pomocy koralików, kolorowej bibuły oraz farb stworzyć oryginalne pudełka i torebeczki na swoje skarby. Nie zabraknie akcentów związanych w karnawałem i zabawy z własnoręcznie wykonanymi maskami.

Zajęcia z dziećmi poprowadzą profesjonalni animatorzy. Odbędą się w salonach Empik Silesia oraz Empik Trzy Stawy.

Program wydarzeń:

ZESTAWY KREATYWNE
16 lutego, godz. 11:00-13:00
Empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107

Za pomocą kolorowych koralików i podkładów uczestnicy zajęć wykonają wszystko to, co podpowie im wyobraźnia – możliwości są nieograniczone.

BUKIET KOLOROWYCH KWIATÓW
17 lutego, godz. 11:00-13:00
Empik Trzy Stawy, Katowice, ul. Pułaskiego 60

Podczas zajęć ich uczestnicy przekonają się, że wystarczy kolorowy papier, by nacieszyć wzrok pięknym bukietem kwiatów – doskonałym prezentem, który ożywi każde pomieszczenie w mieszkaniu.

MAGNESY NA LODÓWKĘ
17 lutego, godz. 16:00-18:00
Empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107

Modelina i plastelina FIMO to wyjątkowe produkty, dzięki którym powstają niezwykłe, a zarazem przydatne rzeczy. Podczas zajęć dzieci będą wspólnie formować magnesy na lodówkę.

KOLOROWA SOWA
18 lutego, godz. 11:00-13:00
Empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107

Zajęcia dla każdego, kto marzy o swoim własnym pudełeczku na sekrety, pamiątki i drobne prezenty. Za pomocą artykułów dekoracyjnych zostaną wykonane pudełeczka w kształcie sowy.

FILCOWE SERCA
19 lutego, godz. 11:00-13:00
Empik Trzy Stawy, Katowice, ul. Pułaskiego 60

Uczestnicy warsztatów wykorzystają filc, by stworzyć własną, wyjątkową torebeczkę na skarby i drobiazgi. 

OZDABIANIE MASEK KARNAWAŁOWYCH
19 lutego, godz. 16:00-18:00
Empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107

Karnawał kojarzy się z tańcami i radością, ale także z barwnymi strojami. Podczas zajęć powstaną maski, które najmłodsi pomalują. Następnie posłużą one do wspólnej zabawy.

KWIATY Z BIBUŁY
22 lutego, godz. 11:00-13:00
Empik Trzy Stawy, Katowice, ul. Pułaskiego 60

Uczestnicy warsztatów poznają techniki zdobienia i dekorowania oraz nauczą się, jak za pomocą kolorowej bibuły w najprostszy sposób można stworzyć swój ulubiony kwiat.

PAPIER I FILC
28 lutego, godz. 12:00-14:00
Empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107

Dzieci, które wezmą udział w zajęciach nauczą się technik zdobienia i tworzenia biżuterii z filcu i papieru. Z tych produktów wykonają również małe upominki, którymi będą mogli obdarować swoich najbliższych. 1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.