wtorek, 2 lutego 2016

Ferie "Zrób to sam" Warszawa


Galeria Mokotów

złote tarasy

Arkadia
Komu po drodze Warszawa? temu szczęście sprzyja :-) Miałam możliwość was poinformować co w Krakowie się działo w ferie a teraz zapraszam was do Warszawy. Nam nie po drodze - za dużo kilometrów. Ale komu po drodze to naprawdę warto bo warsztaty to sama gratka dla dzieci :-)

Zapisujcie sobie dogodną lokalizację bo można wybrać z
pośród trzech punktów ;-)
Ferie zrób to sam w Warszawie

Ferie w mieście nie muszą być nudne. W tym roku w warszawskich salonach Empik odbędzie się seria warsztatów kreatywnych dla dzieci. Zajęcia będą miały miejsce między 2 a 12 lutego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Warsztaty przygotowane przez Empik to kopalnia inspiracji. Dzieci, które wezmą w nich udział, poznają techniki zdobienia materiałów w oryginalny sposób oraz dowiedzą się, jak zaprojektować własne kartki okolicznościowe i mini albumy. Podczas zajęć doświadczeni animatorzy pokażą również m.in. jak krok po kroku własnoręcznie wykonać pudełko na prezenty, a także pomogą postawić pierwsze kroki w sztuce origami.

Warsztaty będą się odbywały w warszawskich salonach Empik Galeria Mokotów, Empik Arkadia oraz Empik Złote Tarasy.

Szczegółowy program warsztatów:

ZDOBIENIE NA MATERIALE

2 lutego, godz. 17:00–19:00

Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Jak stworzyć bluzkę ze swoją autorską grafiką za pomocą markerów do tkanin? Jak użyć zwykłych koralików i tasiemek, by powstały wspaniałe wzory na koszulce, poduszce, a nawet fartuszku? Podczas warsztatów zostaną odkryte nieograniczone możliwości tworzenia. Dzieci będą mogły ozdobić przedmioty z materiału, przemieniając je w oryginalne projekty.

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE NA KAŻDĄ OKAZJĘ
3 lutego, godz. 17:00–19:00
Empik Złote Tarasy
, Warszawa, ul. Złota 59
4 lutego, godz. 17:00–19:00
Empik Arkadia, Warszawa, Al. Jana Pawła II 82
5 lutego, godz. 17:00–19:00
Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Własnoręcznie zaprojektowane zaproszenia, kartki okolicznościowe na specjalne okazje, czy mini albumy ze zdjęciami, to świetny pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Podczas warsztatów artystycznych będzie można dowiedzieć się jak w łatwy sposób ozdobić zwykły przedmiot za pomocą techniki scrapbooking. Uczestnicy będą mogli dać się ponieść twórczej pasji i fantastycznej zabawie.

 

PUDEŁKA NA PREZENTY I DROBIAZGI – KROK PO KROKU
9 lutego, godz. 17:00–19:00
Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12
10 lutego
, godz. 17:00–19:00
Empik Złote Tarasy
, Warszawa, ul. Złota 59
11 lutego, godz. 17:00–19:00
Empik Arkadia, Warszawa, Al. Jana Pawła II 82

Warsztaty dla każdego, kto chce, by jego prezenty wyglądały wyjątkowo. Podczas zajęć uczestnicy będą mieć okazję nauczyć się jak krok po kroku, własnoręcznie, stworzyć oryginalne pudełka. Podarunek zapakowany z sercem może być małym dziełem sztuki i pozwoli ukochanej osobie poczuć się wyjątkowo.

ORIGAMI – KRAINA ZWIERZĄT I KWIATÓW
12 lutego, godz. 17:00–19:00
empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Złożenie tysiąca papierowych żurawi przynosi szczęście w życiu dla składającego i osoby nimi obdarowanej. Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się jak ze zwykłego papieru stworzyć żurawie oraz magiczną krainę dzikich zwierząt, a także piękne bukiety kwiatów wykonane techniką origami.1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.