piątek, 23 października 2015

Trening twórczego myśleniaSzczerze wam powiem że jak pokazałam Filipowi te wydania to mu podniosłam ciśnienie. Filip to fan matematyki i jak mu przyjdzie coś pisać to go skręca we wszystkie strony. Ale ja wiem że to takie chwilowe, to samo było z czytaniem, zapierał się rękami i nogami. Teraz nieraz musi dostać ścierką
w ucho by odłożył książkę, gdyż posiłek stygnie na stole ;-)
Pocieszające było natomiast że w tych zeszytach są zadania-łamigłówki, które mój matematyk rozkminił w jednym momencie. A na resztę, no cóż muszę poczekać jak go weźmie natchnienie :-p A jak nie to Maja będzie miała, bo widzę że ona bardziej podobnie jak Ewa ku Humanistyce się garnie :-)


Opis ze strony www.skrzat.pl
"... Chcecie, aby Wasze dziecko było odważne, kreatywne i ciekawe świata? Przed Wami książka zawierająca ponad 70 ćwiczeń, które zaskakują, budzą ciekawość i inspirują do twórczego i nieszablonowego działania. Kreatywne myślenie jest wymogiem naszych czasów, dlatego przygotowaliśmy serię, której celem jest wspieranie rozwoju dziecka, by mogło odnaleźć i rozwijać uzdolnienia, ćwiczyć myślenie abstrakcyjne, uczyć się łamać stereotypy i budować samoakceptację. Zabawą obudźmy wyobraźnię dzieci. Kojarz, wymyślaj i twórz!..."


Info:
Autor: Danuta Klimkiewicz
Ilustrator: Bartłomiej Filous
Seria wydawnicza: Trening Twórczego Myślenia
 Format: 200x285 mm
Objętość: 96 str.
Oprawa: miękka szyta
Pierwsze wydanie: 2015
Dodatkowe atuty książki: Naklejki

2 komentarze :

  1. szkoła marzeń, tą stronę na pewno bym kreatywnie wypisał :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też pewnie szkołę marzeń bym w pierwszej kolejności wypisała :-)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.