niedziela, 30 sierpnia 2015

Bambino i wszystko wiadomo
Najlepsza atrakcja to kupowanie dzieciom artykułów szkolnych, atrakcja dla dziecka i dla rodzica. Ja dziś chyba?  już ostanie rzeczy zakupiłam a dzieci szczęśliwe zaczęły podpisywać, układać i ta nie odparta pokusa by wy testować. Cóż,  przecież nie zaszkodzi to nikomu gdy jedną kartkę z bloku wyrwie się, przecież trzeba sprawdzić jakie kolory kredki mają.

Co do kredek, u mnie córka toleruje tylko
te grube kredki od Bambino. Z góry mi zapowiada że jak mam kupić inne to lepiej bym ich nie kupowała bo lepszy kolor zielony uzyska rozcierając liścia na kartce niż tą tandetna kredką.

I faktycznie dziecko ma racje, sama próbowałam rysować takimi kredkami za parę złotych, to większością trzeba było napluć na tą kredkę by zaczęła kolor oddawać. Za darmo nic nie, ma więc wiadomo albo będziesz się pluł albo rysował :-)

To samo dotyczy się innych produktów i decyzja czy dziecko będzie się rozwijać artystycznie czy nabywać agresję zależy od ciebie.

Pocieszający jest fakt że dzięki darmowym podręcznikom, można na to miejsce zainwestować w dobre produkty do wyprawki szkolnej. Nam w tym roku jeszcze się nie udało - musiałam niestety wydać na książki do szóstej klasy i do trzeciej, ale w przyszłym roku poszalejemy i wypchamy plecaki najlepszymi produktami :-D


PS. Na powyższych zdjęciach produkty od Bambino otrzymane na Majowym Pikniku o którym pisałam tu. Bardzo dziękuję marce za upominek, kredki wasze sa hitem a teraz również poznaliśmy wasze farby i plastelinę

Strona marki www.st-majewski.pl
8 komentarzy :

 1. Uwielbiam Bambino. Nam szczególnie przypadły do gustu te w drewnianej oprawie, są rewelacyjnie miękkie, mój syn uwielbia nimi rysować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach te wyprawki :) U nas pierwsza ... przedszkolna ... i też Bambino :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne kredki i super rysuneczki

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas też króluje Bambino :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My też uwielbiamy bambino, kredki, farby, wszystko :) najlepsze na świecie są :)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.