poniedziałek, 18 maja 2015

Gdzie bywa słoneczko?


Takich wydanych książeczek nie spotkałam jeszcze, więc że dziecko zaskoczone to jeszcze nic, ale ja? A wszystko winne te otwory. Gdzie od pierwszej strony aż do przed ostatniej towarzyszy nam "dziura"


I to nie byle jaka "dziura"
Od największej do najmniejszej czyli tam gdzie słońce świeci najmocniej, aż do najsłabiej ogrzewanego miejsca na naszej ziemi.
A może lepiej mieć wszystko po dziurki w nosie? Może jednak nie, bo  każde zwierzątko od dużego po małego ma swój duży i swój mały nosek :-)
Jak by było blisko i jak daleko, to nie ważne. Ważne że każdy maluch dzięki tym książeczką pozna świat z bliższa i z dalsza ;-) 

 
Opis z strony www.egmont.pl

"....Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie – tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!...."

Info:
  • Seria wydawnicza Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe.
  • Bohater / Program wydawniczy Akademia Mądrego Dziecka
  • Oprawa KARTON
  • Liczba stron 12
  • Wiek dzieci 0-3 lata

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.