wtorek, 12 maja 2015

Damą być, rycerzem być


Rycerzem być

W moim domowym królestwie mam rycerza i dwie damy, więc takie poradniki to must have w domowej biblioteczce. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach  to savoir-vivre skrojony na miarę przyszłej damy i rycerza.
Mały Marcel, Jula oraz Pola która jednak woli być tygrysem to bohaterzy książek. Na co dzień i od świętnie zdarzają się sytuacje że trzeba wyjść z domu "do ludzi". Każdy dorosły człowiek zdaje sobie już sprawę, że wyjść byle w czym nie wypada, to już dziecko jeszcze tego nie pojmuje. Książeczki bardzo życiowo i z poczuciem humoru opowiadają o każdej sytuacji jaka  zdarza się w każdym domu.
Daj my na to taką sytuacje jak teatr,  w takim rozdziale dzieci poprzez historyjkę dowiedzą się o odpowiednim stroju, zachowaniu czy jak wygląda organizacyjnie takie wyjście do i przebywanie na terenie teatru. Przy okazji dowiemy się jakie stroje nosiły damy w dawnych czasach.

Książeczki są wspaniałym pomysłem na prezent ;-)

Opis ze strony www.sklep.egmont.pl
"... Savoir vivre dla najmłodszych ... Marcel chodzi do pierwszej klasy i wciąż zadaje pytania. Chce też zostać rycerzem. Tylko co to znaczy w dzisiejszym świecie? Czy współczesny rycerz musi mieć zbroję i miecz? Kolejna po Damą być książka o tym, jak się ubrać, a przede wszystkim, jak się zachować w różnych sytuacjach...."


Dyplom

Damą być


Zofia Stanecka

Info:
  • Autor Zofia Stanecka
  • Seria wydawnicza Poradniki
  • Oprawa TWARDA
  • Liczba stron 64
  • Format w mm 210x250


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.