wtorek, 28 stycznia 2014

Będzie spotkanie


Już prawie wszystko przygotowane, jeszcze tylko parę guziczków dopiąć i będzie mama miała możliwość wyskoczyć z domu :-)
Nasza grupa  Podkrakowskich Mam Blogerek jest wyjątkowa, nasze spotkania nas zbliżają dzięki wspólnej organizacji poznajemy się bliżej i wpieramy się miedzy sobą.
Niedawno ogłaszałam że do naszej grupy poszukujemy nowe mamy blogerki z rejonów podkrakowskich, nabór był konieczny dla tego że część grupy zmieniła tryb życia ( nowa praca, zmiana zamieszkania, obrona pracy mg ) i już nie mogła z nami uczestniczy w przedsięwzięciach promujących  naszą grupę. Ale to nie znaczy że na tym koniec znajomości, wręcz przeciwnie cały czas jesteśmy w kontakcie i planujemy wspólne wypady na małą czarną i zwiedzanie Krakowa  :-)

I tak 19 lutego w Krakowie spotkamy się z  nowymi mamami  w nowym otoczeniu i jak już się przyjęło naszą tradycja jest również temat spotkania. Tym razem działamy pod hasłem " Natura, Eko, bio" gdzie również  zostały zaproszone różne firmy działające w tym kierunku.

To będą nowe znajomości i nowe doświadczenia - czyli to co my mamy lubimy i mamy na co dzień dzięki naszym dzieciom ♥
4 komentarze :

  1. Udanej zabawy, czekam z niecierpliwością na relację :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie na pewno ;-) A ty się broń, żebyśmy miały co świętować przy następnej kawce :-)

      Usuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.