wtorek, 24 września 2013

Warsztaty dla dzieci z niespodziankami

Kiedyś my mamy bawiłyśmy się na spotkaniu podkrakowskich mam blogerek. Już w tedy na spotkaniu stwierdziliśmy że takie spotkanie zapoznawcze powinny mieć i nasze dzieci i tak jutro wielki ich dzień.

Spotkanie odbędzie się w miejscu z dziecięcych marzeń, snów, fantazji.....czyli Krakowska manufaktura czekolady, :-) byłam już tam kiedyś z dziećmi i uwierzcie mi musiałam dzieci za kołnierze wyciągać z stamtąd :-) zresztą mi też jeszcze po nocach śniło się to miejsce :-) Dzieci moje są niesamowicie podekscytowane tą imprezą jeszcze nie wiedzą co dokładnie będzie się działo, zostawiłam to jako niespodziankę :-) ale i tak już od tygodnia zapowiadali się w szkole że ich  nie będzie w tym dniu, ot takie małe wagary ;-) 

Dzieci w czasie tych warsztatów oprócz zajęć dostaną dużo upominków będą słodycze, zabawki, książki,  przytulanki czyli to co dzieci kochają. Upominki dostaną od partnerów spotkania. To że taka jeszcze ich atrakcja czeka też nie wiedzą tego i bardzo jestem ciekawa ich reakcji na tyle atrakcji :-)PS. Nie obiecuje że jutro dam pierwszą recenzję ze spotkania ale na pewno pokażę wam jak to wszystko wyglądało :-) zresztą sama jestem ciekawa jak nam wyjdzie ta organizacja przy tylu dzieciach :-)


5 komentarzy :

 1. buuu;( przegapilam.. szkoda ;):udanej zabawy!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Czekamy na takie spotkanie w Warszawie. A tymczasem zapraszam po zestaw kulinarny do mnie: http://mamanakaruzeli.blogspot.com/2013/09/rozdanie-do-wygrania-zestaw-kulinarny.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe są te Wasze spotkania. Może czasami odbywają się także w Warszwie? Może ktoś inny organizuje? Chętnie bym się wybrała:) Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czantia, my tylko działamy w Krakowie. Warszawa dla mnie to inny świat i szczerze mówiąc byłam tylko raz tam przejazdem :-)

   Usuń
 4. Czekałyśmy i się doczekałyśmy! A teraz jest co wspominać!

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.