wtorek, 19 marca 2019

Bing bajka

Bing bajka

Bing to urocza bajka emitowana w Polsce od 2016 roku na kanale MiniMini+. Animowana bajka opowiada o małym króliczku, który poznaj świat. Bing przestawia realia trzyletniego dziecka, poprzez ciekawość i błędy uczy się nowych czynności, uczuć. Całkiem jak nasze małe maluchy, które kochają Binga i jego przyjaciół.
Bing nie tylko jest na ekranie, kiedyś mieliśmy okazję poznać naszego króliczka z książeczki, a dziecko mogło pokolorować osobiście Binga w specjalnych książeczkach. O kolorowance, książeczce i o zeszycie zadań przeczytacie w tym poście Kliknij tu.
Teraz piszemy post z okazji wydania pierwszego
czasopisma dla najmłodszych pod tym samym tytułem co serial "Bing". Dwumiesięcznik polecany dla dzieci od 2 lat, szczególnie do przedszkolaków. Teraz dzieciaki nie będą tylko główkować przed ekranem, razem z Bingiem będą ćwiczyć rączki przy wyzwaniach. Nauczą się alfabetu, cyferek. Będą kolorować, wycinać i się bawić. Stworzą razem, instrumenty i zabawki. Poćwiczą spostrzegawczość, zaśpiewają i zagrają skomponowaną przez siebie muzykę.
Oj dzieje się dużo, radości co niemiara, zwłaszcza że do czasopisma jest dodatek w postaci zabawek, Figurki Binga i Flopa ucieszą każdego malucha.
Takie czasopismo urozmaici dziecku czas, dodatkowa korzyść to wiedza, które dziecko zdobędzie.
Polecamy bardzo ;-)

Opis: ze strony wydawnictwa www.egmont.pl
"Oto Bing – króliczek, który kocha odkrywać świat! Wraz ze swoimi przyjaciółmi codziennie uczy się nowych, ciekawych rzeczy. Szkraby bawią się pod okiem cierpliwego Flopa, który w razie potrzeby pomaga wesołej gromadce. Historie z tej książeczki opowiadają o małych i dużych codziennych przygodach, w których przedszkolaki znajdą odniesienie do swoich własnych przeżyć. To ciekawa lektura, która jednocześnie bawi i uczy. Bing i jego przyjaciele zapraszają do wspólnej zabawy!"
Info:

Książeczka moje bajeczki
  • Wydawca: Egmont
  • Liczba stron: 128
  • Wymiary: 16.0x16.0cm
  • Wiek: 3-7  lata
  • Bohater: Bing

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.