poniedziałek, 30 listopada 2015

Pomysł na prezent - fotoksiążka


album rodzinny

Moje początki z fotografią sięgają lat dziecięcych, gdzie tato pasjonował się fotografią  a ja jako obserwator podziwiałam i cieszyłam się razem z nim z zakupu lampy do zenitu. Jak na tamte czasy wiadomo zdjęcia były jeszcze czarno-białe. Gdy zaczęłam pracować zgadnijcie na co poszła druga wypłata? oczywiście aparat canon. Nie pytajcie mnie na co poszła pierwsza wypłata, ale jak wiecie w czymś trzeba było
dreptać do tej roboty :-D Ach to były czasy, dziś tylko po nich zostały ciężkie wielkie albumy a z czasem jak przyniosłam kopertę ze zdjęciami od fotografa tak do dziś leżą w tych kopertach. 
Dziś już nie gromadzę luźnych zdjęć i nie przekładam w albumie, dziś się tworzy fotoksiążki. Praktyczne i wygodne bez odklejania czy zgubionych fotografiach. Oczywiście można zdjęcia gromadzić na dysku, czy płycie i innych przenośnych pamięciach ale nie ma to jak wyciągnąć album rodzinny przy okazji gdy w święta nawiedzi cię rodzina i weźmie was na wspominanie dawnych lat, czy uroczystości jakie mieliście okazję być. 
 
Fotoksiążka, w zależności od potrzeb i upodobań, może przybrać formę m.in. rodzinnej kroniki, pamiątki z wakacji lub ważnej uroczystości, czy autorskiej książki kucharskiej z ulubionymi przepisami. Swoją fotoksiążkę można stworzyć od podstaw samodzielnie lub posługując się gotowymi szablonami - do wyboru jest ponad 100 gotowych szablonów z 10 kategorii tematycznych i to wszystko macie dostępne na www.empikfoto.pl nie wiem jak inne strony z takimi ofertami funkcjonują Empik foto korzystam od lat i ufam, więc polecam.

Rok temu pisałam tu kliknij o foto-kalendarzu  w komentarzach często wspominali czytelnicy że wspaniały byłby to prezent pod choinkę czy dla dziadków. Jeśli nie ma cie pomysłu na prezent to taki foto-kalendarz czy poniższa foto-książka to trafiony prezent na bank :-) 


fotoksiążka
mój góral

moje córy

podróże

album rodzinny


Zaprojektuj swoją foto-książkę na  www.empikfoto.pl4 komentarze :

 1. Fajna sprawa te fotoksiążki, przynajmniej to wygląda estetycznie na półce :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię fotoksiążki baaardzo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już od kilku lat projektuję fotoksiążki i fotokalendarze i obdarowuję najbliższych, zawsze okazuje się to trafionym prezentem. Możliwości jest tak wiele, że każda fotoksiążka czy fotokalendarz są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna pamiątka, polecam taką formę wywoływania zdjęć ;-)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.