sobota, 14 listopada 2015

Komiksy dla chłopca - Przygody Tintina


tintin i picarosi

To że mój Filip polubi komiksy było wiadomo gdy był w początkowym etapie nauki czytania. Zwykłą książkę po przekartkowaniu odkładał, ale gdy w jego ręce trafiła książka gdzie
duża ilość rysunków była podpisana - to już chętnie zaczął ją przeglądać, ba nawet ciekawość zmusiła go do sylabowania. 
Tak to się zaczęło i do dziś Filip każdy komiks wchłania jak gąbka wodę, po czym wyparowuje i znowu wchłania. Komiksy o przygodach Tintina czyta na okrągło, za każdym razem gdy dojdzie nowy tom zaczyna od pierwszego do ostatniego. Wytrwały z niego koleś, podziwiam :-)
Czemu akurat przygody Tintina?  Bo pierwsza część trafiła do nas przypadkowo, koleś od razu zaszył się w swoim pokoju i tylko słychać było jak się chichra :-D

Warto zaopatrzyć się w te komiksy mówię wam radość dzieciaka bezcenna :-)

Opis: ze strony www.swiatkomiksu.pl
"...Bohaterem opowieści jest Tintin, młody reporter podróżujący po całym świecie wraz ze swoim psem Milusiem i rozwiązujący niebezpieczne zagadki kryminalne. Tintin jest kimś więcej niż nieustraszonym młodzieńcem o czystym sercu: ucieleśnia wartości uniwersalne, akceptowane na całym świecie.
Przygody Tintina to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych; inspirują artystów, pisarzy, producentów i reżyserów. Komiksy zostały przetłumaczone na ponad 80 języków. We Francji co druga rodzina posiada przynajmniej jeden album Przygód Tintina. Na całym świecie sprzedano dotąd ponad 230 mln egzemplarzy komiksu!..."


komiksy dla chłopca

komikslot 714 do sydney
klejnoty bianki castafiore


koks w ładowni

komiks

Info:
Seria wydawnicza Przygody Tintina 
Rysunki Daniel Wyszogrodzki 
Oprawa oprawa miękka 
Liczba stron 64 
Wiek dla wszystkich

1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.