piątek, 17 lipca 2015

Dzień wczorajszy i nasze tipi

Miałam dziś w planie o czym innym napisać wam, ale wczoraj taka sytuacja była, taki spontan. Nie od dziś wiadomo że takie akcje spontaniczne najlepiej wychodzą :-) Więc było bardzo ciepło, dziecko to najmłodsze bardzo się nudziło, gdyż brat u babci na wakacjach a starsza siostra obrażona w swoim pokoju siedziała po tym jak mi rozbiła filiżankę od serwisu :-/

Więc Maja szwendała się i nie wiedziała co ze sobą zrobić i nagle mnie oświeciło, że gdzieś w szafie mam stare szyfonowe firany. Firany były z szelkami do zakładania, więc znalazłam na drzewie wystającą gałąź i na nią założyłam wszystkie te szelki. Na trawnik położyłam stary koc a pod niego podwinęłam w koło zwisające firany, może nawet tego nie musiałam robić ale wiatr był lekki i trzeba było się uporać z fruwającymi firanami :-) Natomiast na ten stary koc położyłam taki lepszy by Maja mogła leżakować ;-)

Na koniec podusie i wybrane przez Maje umilacze czasu :-) Dziecko tym pomysłem zachwycone, gdy widziała końcowy efekt, zaczęła się stroić i znosić swoje rzeczy do swojego nowego kąta zabaw w ogrodzie. Popołudniem odwiedziła ją kuzynka, więc razem siedziały tam popijając soczek i bawiąc się lalkami. Dziś też zapowiada się piękna pogoda, więc zaraz ponownie rozłożę tipi  naszej wersji  :-)

Umilacze Majki:

Książki: "Leśne skrzaty pomagają zwierzętom" oraz "Opowieści z Kapciuchowa" od wydawnictwa Skrzat

Poniższe rzeczy są upominkami od firm ze spotkania "Podkrakowskich Mam Blogerek"

Podusia: Amy kids& home www.amykids-home.com
Królik: Pani niteczka www.paniniteczka.com
Czapeczka:  www.foryou.katowice.pl
Bluzeczka: hwww.facebook.com/pola PS. Jeśli macie ogród, stare firany i dziecko które się nudzi, to sprawdźcie dziecku radość :-)


3 komentarze :

  1. Dziękujemy za piękną relację, a pomysł do ogrodu fantastyczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł ;) chyba wykorzystam :)
    Bardzo lubimy ciuszki Pola za miękką bawełnę ;)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.