środa, 1 października 2014

Plan lekcji = plan dnia

No i jak ? Plan lekcji waszych dzieci zgrywają się z waszymi zajęciami/przyzwyczajeniami ?

Powiem wam że u nas co roku  plan lekcji jest rozchwytywany przez nas rodziców, gdy tylko dzieci przyniosą ze szkoły. Ciekawość na jakie godziny pociechy będą chodzić, ile lekcji, czy wspólnie będą rozpoczynać zajęcia i wracać z nich ?
Czy trafi się dzieciom że tata ich rano podrzuci do szkoły ? Ile razy będą musieli korzystać z usług swoich nóżek by dotrzeć do celu :-) Oto wielka zagadka w końcu rozwiązana, niestety w tym roku trochę jestem zasmucona bo często im się trafiają drugie zmiany :-/ Z rana nie ma problemu tatuś ma już zakodowane że od września do czerwca w dniach gdy mają na ósmą godzinę on dzieci zawozi do szkoły w drodze do pracy :-) reszta kursów muszą pokonać pieszo :-/

Powracając do planu lekcji przeglądając kiedyś internet, natknęłam się na fajną stronę, ale najbardziej mnie urzekły magnetyczne plansze które świetnie zajęły miejsce zwykłego planu lekcji przylepianych magnesem do lodówki :-)
Koszt nie duży a wydaje mi się że taki magnetyczny plan lekcji będzie na lata :-) u nas już wisi od miesiąca i robi wrażenie a przy okazji jest w końcu porządek na lodówce. Koniec oblepianiem lodówki karteczkami i innymi świstkami.
Kolejny plus! do tej magnetycznej planszy jest dołączony marker suchościeralny - którym notujesz na planie lekcji i bez problemowo można zetrzeć wcześniejszy zapis :-)

Plansze są w dwóch wersjach A4 i A3 w cenie 24,99 i 34,99
Tylna powierzchnia planu lekcji jest magnetyczny - magnes 0,6;mm - idealna do przyczepienia na lodówki, czy inne metalowe powierzchnie. Plany są drukowane na specjalnej folii dodatkowo pokrytej laminatem matowym lub błyszczącym.

My mamy większy format i jak widać na ostatnim zdjęciu dwa takie plany zajęły mi pół lodówki :-)
Szczerze wam polecam, to świetne rozwiązanie ogarnięcia bałaganu na waszych lodówkach :-)

Nasze i inne do wyboru plansze znajdziecie na Oklejaj.pl 

3 komentarze :

  1. Świetne i bardzo przydatne produkty!:) dzieciaki się cieszą a i mama ma wszystko pod ręką:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysłowe to! Ja bym to wykorzystała na zwykłe notatki :-)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.