czwartek, 16 października 2014

Akcesoria do karmienia w podróży


Fisher-Price wprowadziło nowe akcesoria do samodzielnego jedzenia
Na półkach sklepowych pojawiły się właśnie najnowsze akcesoria do karmienia Fisher-Price®. Każdy z produktów, oprócz bajecznych kolorów i kształtów, posiada cechy, które docenią
rodzice. W ramach linii dostępne są trzy kategorie - kubeczki do picia, sztućce do samodzielnego jedzenia oraz zestawy z talerzami. Wszystkie propozycje dostosowane są do wieku oraz umiejętności małych smakoszy!


A w nasze łapki dostały się sztućce podróżne oraz kubek niekapek, które Maja dziś wam zaprezentuje :-)

W pierwszej kolejności zachwycił nas kubek a zwłaszcza jego designerskie uchwyty. Miękkie uchwyty które można dostosować do potrzeb dziecka i jak tam woli trzymać :-p
Po za tym dzięki ruchomym uchwytom kubek pasuje do większości uchwytów na kubki w samochodzie czy w wózku. Kubeczek ma miękki ustnik.
Kubek przeszedł test również na wyciek po wypełnieniu wodą i ciągłym potrząsaniem kubkiem ani jedna kropla nie wyciekła :-)


kubek niekapek

fisher price


Kolejny przydatny gadżet w podróży czyli sztućce. Na pewno nie raz wam ( bo nam często) zdarza się sytuacja że dziecko w sklepie upatrzy sobie serek czy jogurcik i oczywiście ma tak wielką ochotę na niego że w aucie zaczyna się płacz, bo ono chce już teraz otworzyć i zjeść. No ale czym ? palcem ? Dla tego warto mieć taki zestaw w schowku w aucie, jest idealny pod tym względem.  Etui dodatkowo chroni przed bakteriami zanim zostaną użyte oraz po użyciu przed zanieczyszczeniem tapicerki resztkami po deserku :-) 


pierwsze sztućceWszystkie produkty w nowej linii do karmienia nadają się do mycia w zmywarkach.
Wszystkie kubeczki to niekapki.
Wszystkie nakrętki pasują do wszystkich kubeczków.


Wszystkie są wolne od bisfenolu (BPA).

Więcej o marce Fisher-Price można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:

Dziękujemy marce Fisher-Price za możliwość testowania :-)


4 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.