piątek, 25 lipca 2014

Emilka Piórko i gwiezdne schody

Dziś znowu was uraczę recenzją książki tylko tym razem dla starszych dzieci i raczej dla dziewczynek ;-) O Holly Webb i jej książkach pisałam nie raz i dwa, więc i kolejny raz wspomnę. Zwłaszcza że na rynku wydawniczym pojawiła się kolejna część "Emilka Piórko"  dla kolekcjonerów i dla fanów to bardzo dobra nowina :-)

Moja Ewa na wiadomość że kolejna część Emilki jest już w drodze zaczęła ja wypatrywać,  jej zniecierpliwienie jeszcze bardziej było zrozpaczone bo lada dzień miała wyjeżdżać na obóz harcerski a bardzo chciała ją mieć przed wyjazdem. Na szczęście udało się w ten sam dzień co wyjeżdżała książka dotarła w ten sposób trafiła do walizki i pojechała Ewa z Emilką nad morze :-)

Powieści Holly Webb "Emilka Piórko" to cztery części opowiadające  o dziewczynce Emilce która w dzieciństwie została adoptowana przez rodzinę wróżek, ona sama nie jest wróżką i odkrywanie tajemnicy jest bardzo fascynujące przez czytelnika w czwartej części pt "Gwiezdne schody" Emilka dowiaduje się że rodzina się powiększy, co bardzo martwi Emilkę czy po narodzinach dziecka nic się nie zmieni ? czy to taka nie życiowa sytuacja w naszym świecie ? gdzie dzieci dowiadują się że będą mieć rodzeństwo :-)
Powieść czyta się dziecku przyjemnie i wciąga w lekturę i jak to Ewa skomentowała czwarta część jest najlepsza, niestety bez poprzednich części ta czwarta część nie ma sensu, więc polecamy całą serię "Emilkę Piórko"


Dla tych co mają poprzednie części czwarta część jest KLIK TU
A dla tych co chcą wszystkie części zapraszam KLIK TU 


3 komentarze :

  1. Ja wypatruję ksiażek K.Majgier z serii "Ula", ale nigdzie stacjonarnie nie mogę znaleźć... Chyba będzie trzeba przez internety zamówić...

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córka ma dwie pierwsze części i widzę że jestem do tyłu ;-P

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam, nie czytałam, ale wierzę, że to bardzo pomocna książka w wychowaniu. Serdecznie pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.