sobota, 5 lipca 2014

O karafka!! Osa!!

Robię sobie sesję pięknej karafki od Dafi,  do sesji wykorzystałam kwiat róży dzikiej. A tu nagle do kwiatu przyleciała sobie osa, a może nie osa ale znawcy pewnie podpowiedzą :-)

Ale post ma być o Karafce więc zapraszam na recenzję, chociaż tak sobie patrzę na tego owada i kształtem to jestem nawet podobne do karafki :-)
Karafkę otrzymałam na spotkaniu blogerskim od Dafi i tak w sumie sceptycznie podeszłam do niej, bo szkliwa to ja mam dużo w kuchennych szafkach, ale jak mus to mus i trzeba było do recenzji trochę poużywać. Jak zawsze i również w tym przypadku użytkowanie weszło mi w krew. Dziś śmiało mogę powiedzieć  to jest pierwsze szkliwo które stoi codziennie na ladzie w kuchni a nie w szafce ;-)

Po co? na co? komu to?  tiaaaa ja też tak sobie myślałam na początku. Ale używając dzbanka filtrującego zawsze mi czegoś brakowało i zmagałam się z problemem częstym że woda nie zdążyła przelecieć przez filtr bo już ją chcieli.... po pewnym czasie wyciągnęłam sobie jakiś dzbanek ale w porównaniu z tą karafką był strasznie ciężki z grubym dnem i podniesienie go przez dziecko by sobie ulać wody było ciężkim wyzwaniem które skończyło się tym że w końcu ubili mi dzióbek u niego :-/
A ta karafka jest bardzo lekka i ma pokrywkę co przy moich innych dzbankach brakuje i jeszcze ten kształt jest tak wyprofilowany że można go chwycić jedną rękę i ulać bez trzęsieniem ręki i rozlewaniem to jest najlepsza zaleta dzięki której dzieci mogą sobie bez pomocy ulać wodę jedną ręką :-) Dla tego karafka od Dafi jest najlepszym uzupełnieniem do dzbanka filtrującego a nawet jak nie macie dzbanka filtrującego to też zachęcam do kupienia, bo szkoda kupować inne które będą stały na ozdobę. Bo grunt by produkt był praktyczny !!

PS. Karafka Dafi jest super designerska do wyboru są różne kolory wieczek, dzięki temu można dopasować go do wnętrza kuchni i do dzbanka filtrującego.
z

Strona www Dafi KLIK TU
Fan page Dafi KLIK TU 
link do posta gdzie pisałam o dzbanku filtrującym KLIK TU


3 komentarze :

  1. Bardzo lubię firmę Dafi, a karafka strasznie mi się podoba. Lubię takie gadżety :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba ta karafka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie to na pszczółkę wyglada... Ale też nie jestem znawcą...

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.