czwartek, 12 września 2019

Spirit riding free, książki


Spirit riding free

Uwielbiamy, gdy na rynku wydawniczym pojawiają się książki na podstawie filmów, bajek w telewizji czy w kinie. Teraz mamy przyjemność zapoznać się z bohaterką telewizyjnej bajki Lucky Prescott oraz jej konia Duchu. Bajka ''Spirit riding free" oglądamy od pewnego czasu w telewizji publicznej, wcześniej publikowany na Netflix. Podobno na podstawie tej bajki powstanie
film fabularny, mam nadzieję, że moja gwiazda nie wyrośnie z tego, zanim trafi na ekrany w nowej odsłonie :-)
Teraz mamy przyjemność cieszyć się książkami i dodatkami typu twórcze zajęcia z zadaniami do wykonania. Księga zadań a w niej labirynty, łamigłówki, kolorowanki oraz naklejki. W kolejnej książce typu przewodnik po świecie bohaterki, gdzie poza różnymi zadaniami znajdziemy również wycinanki, przepisy na dobre smakołyki oraz piękny dwustronny plakat :-)
W kwestii plakatu, już jest plan na kupno ramki. Oprawimy i powiesimy w pokoju najmłodszej :-)
Książki odpowiednie od 7 lat. Choć i młodsze też ucieszy się, w końcu przy przerabianiu zadań rodzic może pomóż czytać ;-)


Opis: Pamiętnik Lucky
W Miradero zaczynają się wakacje, a wraz z nimi… kłopoty. Lucky przez przypadek rozbija w drobny mak kryształową karafkę swej cioci, a teraz musi zarobić pieniądze, by odkupić cenny przedmiot. Wraz z przyjaciółkami postanawia więc zorganizować w mieście przygodowe półkolonie dla dzieci. Dziewczyny planują dla swych podopiecznych nie tylko gry i zabawy, ale także konne przejażdżki i turnieje. Niestety, wkrótce okaże się, że niektórzy uczestnicy wolą szukać przygód na własną rękę i pakują się w niezłe tarapaty. Co z tego wyniknie? Jaką rolę odegrają w tej opowieści trzy wspaniałe konie? Czy lato Lucky, Pru i Abigail mimo wszystko będzie udane? 


Info:
  • Autor: Stacia Deutsch

  • Tłumaczenie: Karolina Marcinkowska, Ewelina Gładka, 
  • Typ oprawy: miękka
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Data premiery: 09.2019 Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.