sobota, 5 maja 2018

Myszka w paski i Dzielny Lew Eryk

Myszka w paski

 Trzymając tą nietypową książkę w dłoniach, pomyślałam sobie po co taka solidna okładka? przecież to kolorowanka, zadania oraz nauka pisania cyferek. Z reguły takie książki lądują w makulaturze.
Ale nagle znalazłam dwa plusy, które przeważyły rację tekturowej okładki. Po pierwsze, dziecko może
wszędzie rysować czy pisać po niej, bo jest twarde podłoże. Po drugie, co mi się najbardziej spodobało, to fakt że taką książkę można wsadzić na regał z innymi książkami. A za parę lat oglądnąć już z dorosłym dzieckiem, jak za małego stawiało pierwsze kroki w edukacji.

No więc już wiemy że książeczki są praktyczne i absolutnie ich nie wyrzucamy, lecz wkładamy na regał tuż przy albumach ze zdjęciami rodzinnymi.
Kolejny atuty książeczek to wiedza jaką zawierają, pomagają dziecku zrozumieć matematykę. A ciekawe przygody bohaterów, pomagają zrozumieć otoczenie dziecka, zwłaszcza to nowe. 
Książka o dzielnym lwie zawiera również celowe puste strony, by dziecko mogło wykonać samodzielne swoje rysunki, czy strony z liniami na wpisywanie ważnych faktów... takie na pamiątkę 😉

Takie albumy, to niesamowita pamiątka 😍👍 Co wy na to?


Opis:
"...Seria "Myszka w Paski" jest znana dzieciom z anteny  MiniMIni+. Poprzez zabawę Myszka i przedszkolaki uczą liczyć maluchy od jednego  do dziesięciu. Ciekawe zagadki, kolorowanki oraz ćwiczenia sprawią, że nauka stanie się naprawdę prosta. Bo liczenie to wspaniała zabawa!..." 

Dzielny lew Eryk

Opis:
 "...Oto Lew Eryk najdzielniejszy z lwów, którego dzieci znają z anteny MiniMini+. Mały  lew stawia czoła nowym trudnym sytuacjom, a pomogą mu w tym odwaga i  ciekawość świata. Książeczka wraz zagadkami i kolorowankami z pewnością ucieszy każdego malucha..."


A tak na marginesie, oglądacie program MiniMini+? Mają wasze pociechy ulubione programy?

Info:
Format: 21 x 26,5 cm 
Liczba stron: 124 
Oprawa: twarda
Data premiery: 18.04.2018 
Autor: Praca zbiorowa 
Wydawnictwo: Edipresse


2 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.