piątek, 20 października 2017

Baletnica, dżekojka a może ...?

barbie

Od kąt pamiętam Barbie była wyznacznikiem mody. Mody oczywiście  na top liście zabawek, chociaż stroje dla Barbie podobno aż 75 projektantów miało okazję projektować,  czyli jednak ikona nie tylko zabawek ale i mody 😊  Czytaliście może na
Wikipedia historię Barbie? Jeśli nie to koniecznie nadróbcie zaległości, to bardzo ciekawa informacja i pozwoli wam przygotować się do 1000... pytań naszej małej księżniczki w kwestii lalki Barbie 😅
Lalka Barbie to wzór do naśladowań dla dziewczynek, dla tego książki są wspaniałym uzupełnieniem do kompletu. Ciekawe opowiadania które wprowadzają w świat marzeń a przede wszystkim jak dążyć do realizacji tych marzeń.
Książeczki pomogą zrozumieć na czym polega zawód, zawód który może być pasją. Kolorowe ilustracje w książeczkach rozbudzają wyobraźnię. A czytana przed snem sprawia że dziecko szybko zasypia, wyobrażając sobie jak to pędzi na koniu czy wykręca piruety na scenie.

A twoje dziecko kim chce zostać w dorosłym życiu?


Opis: ze strony egmont.pl
"...Barbie to jedna z największych ikon popkultury. Na kartach tej książki poznasz ją jako baletnicę, czy dżokejką. Nieważne, w jaką postać się wciela – zawsze udowadnia, że warto być sobą i spełniać swoje marzenia. Pamiętaj, że możesz być, kim tylko zechcesz!.."

Info
 Wydanie: 2017 
Seria/cykl: BARBIE 
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 04.10.2017 
Liczba stron: 32 
Wymiary: 18x18cm

1 komentarz :

  1. My ostatnio z synem oglądaliśmy "Barbie Tajne Agentki" i bardzo nam się podobało :)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.