środa, 6 września 2017

Minecraft rocznik 2018


Minecraft rocznik 2018

 Nasza przygoda, a tak naprawdę syna z Minecraft trwa już pewien czas. Miałam już przyjemność pisać na blogu TU KLIKNIJ o książkach wydawnictwa Egmont. Teraz nadszedł nowy sezon i wydawnictwo ma swoją nowość, która obowiązkowo musi znaleźć się na półce każdego fana Minecraft.
Zresztą mój prawie dwunastoletni  szkrab by nie odpuścił takiej pozycji. Wypatruje nowych publikacji jak nowych
aktualizacji gry. Minecraft rocznik 2018 jest jeszcze lepszy, bo wywiad przeprowadzony z Maksem Brooksem jest fascynujący, dzieciak mi teraz wmawia że grać każdy może, bez względu na wiek i namawia tatusia, co prawie mu się udaje.
Książka jest świetnym uzupełnieniem gry, pomaga zrozumieć zawiłe elementy gry. Jak również co pisałam we wcześniejszym poście oderwać się od monitora czy od pada. Książka idealna jako prezent na każdą okazje dla fana gry w każdym wieku.


Opis ze strony www.egmont.pl
"... W „Roczniku 2018” przedstawione są nowe informacje o grze oraz aktualne wieści z Mojanga. Dzięki nim czytelnik będzie lepiej przygotowany do nowych wyzwań w trybie przetrwania i w trybie przygody. W książce zaprezentowano również możliwości tworzenia nowych budowli, takich jak: park wodny, netherowy rollercoaster czy warsztat Świętego Mikołaja. Podano także informacje niezbędne do podboju i przetrwania w opuszczonej kopalni, leśnym dworze i twierdzy. Zaprezentowano też bardzo ciekawy wywiad z Maksem Brooksem, który napisał pierwszą oficjalną powieść osadzoną w świecie Minecrafta pt. „Minecraft. The Island”..."


Max Brooksukład okresowy


Info: 
Wydanie: 2017  
wydawca Egmont
Seria/cykl: MINECRAFT  
Autor: Milton Stephanie 
stron 72  
Data premiery: 13.09.2017 
1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.