poniedziałek, 14 września 2015

Blogerski BrunchCzasem dobrze, gdzieś mamie wyskoczyć na jakieś party regenerujące siłę do dalszego działania. Tym razem to było blogerskie brunch, które odbyło się tuż pod koniec wakacji. W sama porę by  na chwilę zapomnieć co mnie czeka od września, a czekały dwa szkolniaki i mały nowicjusz przedszkolak.


Na samą myśl o lokalizacji już robiło się cieplutko, bo to okazja...
by być w samym centrum Krakowa i powspominać stare czasy życia na wolnym wybiegu :-D Spacerek z Galerii Krakowskiej pod Wawel umiliła mi koleżanka Mariola, która również podążała na to spotkanie :-) Po drodze jak to mamy opowiadaliśmy o dzieciach i jak dużo się zmieniło na tej trasie przez te lata. Coś kiedyś było a dziś już urzęduje co innego na tym miejscu, np Pizza Hut gdzie się podziała? teraz tam jest biblioteka, czy mi się tylko zdawało?
Na miejsce trafiliśmy bez problemu (zna się teren) dopiero po wejściu do lokalu mieliśmy obawy, ale gdy znajome twarze zobaczyliśmy to od razu się rozgościłyśmy :-)
Blogerski Brunch organizowany przez Scandia Cosmetics SA. producent  kosmetyków The Secret Soap Store. Kosmetyki które już miałam okazję wcześniej poznać dla tego marka jest mi już bliżej znana i pokochana przez mnie i moich domowników. Nasz blogerski lancz odbył się w kawiarnio-galeria Metaforma Cafe. Cuda które tam widziałam zachwyciły mnie bardzo, więc polecam się tam wybrać ;-)

A co my tam robiliśmy? W trakcie lanczu mieliśmy ciekawe wykłady o pielęgnacji, nie ukrywam że każdy wykład był dla mnie dawką nowości.
Pierwsza z nich była o pielęgnacji dłoni i stóp, przeprowadzone przez kosmetyczki z gabinetu Dotyk Lata. I ten wykład był istnym bólem, bo gdy panie mówiły o pielęgnacji stóp to ja za to myślałam cały czas o moich odciskach na stopach. Tak to jest jak boso wkłada się stopę do nowych butów i przebiega całe centrum Krakowa :-p mało z tym że mi buty pięty obgryzły to jeszcze odciski takie wielkie że do dziś się nie zagoiły, więc ten wykład zapamiętam sobie na długo i wiele mnie nauczył :-)
Druga prezentacja była o pielęgnacji włosów. Pani Barbara Żurek, doświadczony fryzjer -  opowiadała nam jak dbać o włosy w bardzo zabawny sposób. Dzięki jej wykładowi już wiem jak prawidłowo nakładać balsamy na włosy i wiem że moja farba na włosach jest dobrze położona :-)
Trzecia prezentacja była prowadzona przez  Panią Dorotę Budzyńską z Ginger Med Spa. Mówiła o pielęgnacji naturalnej o ochronie przeciwsłonecznej. Szczerze wam powiem że teraz przyglądam się bliżej filtrom zawartych w kremach :-)
A na koniec wisienka na torcie czyli  The Secret Soap Store. Panie opowiedziały co jest mocną stroną marki, jak klienci spostrzegają i oceniają produkty i jak ważne jest dla nich kontakt z klientem. Oczywiście nowinki o nowościach na sklepowych półkach i o nowych lokalizacjach :-)

Domek dla lalek. Dobrze że córek nie było ze mną bo by go wyniosły :-D


Galeria bucików Gucio jest mi bardzo znana, kiedyś o nich pisałam na blogu, a  teraz mój przedszkolak śmiga w tych bucikach :-)


Regał z książkami dla dzieci, mam bzika na punkcie książek, więc ciżęko było mi oderwać się o tej ściany :-)


Zupka......szczerze to mi nie podeszła :-pUpominek :-) produkty już prawie na wykończeniu, córka zgarnęła żel. Ja mydłem myję twarz, to jedyne mydło które lubi moją cerę. A balsam sprawdza się jak perfumy.

Patroni medialni spotkania:http://www.trustedcosmetics.pl/

http://www.miastokobiet.pl/
4 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.