poniedziałek, 5 maja 2014

tesa artykuły szkolne

Nie wiem czy jesteście na tym etapie, ale jak jesteście to wiecie że kupowanie artykułów szkolnym to nie okres tylko Wrześniowy. U mnie praktycznie co miesiąc trzeba werbować półki działu papierniczego w poszukiwaniu niezbędnych artykułów.
Na ostatnim spotkaniu blogerek miałam okazję poznać parę produktów od marki Tesa i koniecznie muszę wam je pokazać bo są warte swojej uwagi.

Mini Roller korektor w taśmie, jest mały i poręczny bez problemu mieści się w każdym piórniku, Ewa która często zmienia piórniki bez problemu upcha go w każdym a jego wielkość jest podobna do gumki do mazania ( przynajmniej tej co ma ona  :-) Taśma ładnie się wysuwa przylegając do kartki. A pisanie po taśmie to sama przyjemność. I jak to Ewa ujęła podsumowując Mini Roller   ".... zaczęłam już specjalnie robić błędy w zeszycie, po to by przejechać po kartce Mini korektorem...."

Więcej o produkcie i dostępnych kolorach znajdziecie KLIK TU


Kolejny produkt to klej. Klej otrzymał Filip bo będąc w klasie pierwszej często używają każdego dnia w szkole i  w domu gdzie zadania opierają się na wylepieniu jakiś wylepianek. Kleje w sztyfcie nie ukrywam przewinęło się u nas cała masa, ale taki jak ten to pierwszy raz spotkałam się. Specjalna końcówka wspaniale spełnia swój cel, świetnie  rozprowadza się po powierzchni a klej tylko w tedy wypływa gdy przyciśnie się tubkę. Więc nie ma mowy o odklejaniu zakrętki od tubki czy poklejonych dłoni. A jeśli chodzi o sam klej to prace techniczne bez problemu Filip donosi do domu bez żadnych poprawek w klejeniu i może od razu ustawić na półce czyli tzw "wystawce"


Strona producenta Tesa jest tu  www.tesa.pl

5 komentarzy :

  1. Takie rzeczy w szkole to obowiązek - jednak przy mojej pracy również muszę z nich korzystać :) Cenie sobie tego typu produkty - w szczególności korektor taśmowy :]

    OdpowiedzUsuń
  2. korektor w taśmie- przypomniało mi się, jaki to był luksus w czasie, gdy chodziłam do szkoły. Już nie pamiętam, czy to podstawówka była jeszcze czy gimnazjum :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Normalnie się cofnęłam w czasie :) bardzo lubie mieć takie rzeczy w domu :)

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.