wtorek, 3 grudnia 2013

Akademia Juniora

Kolejna seria programu edukacyjnego akademii umysłu to "ZIMA"  Jak przystało na tą porę roku szata zimowa - świąteczna.
Podobnie jak poprzednie wersje które Filip miał  i ta go pochłonęła na pewien czas i pomimo że wszystkie poziomy wszystkich gier przeszedł a jest ich  21 to już wypatruje kiedy mama zwolni komputer by móc zacząć od nowa przygodę.
 Piszę gra ? Tak dla dziecka to zabawa i gra. Dziecko tak to odbiera, jak dla mnie to już nie tylko gra. Dla przykładu poniżej prezentuje wam rzut ekranu jednej z gier, pod trzecim "telewizorkiem" jest napisane jak gra wpływa na rozwój, każda z gier ma inny cel by rozwinąć dziecku pamięć i koncentrację.


Nowa funkcja której wcześniej nie było to kolorowanki nawiązujące do gry. Dziecko równie dobrze może bawić się po za komputerem :-)
 Więcej zabawy nigdy dość,zawsze możesz swoją kolekcję zabaw z kolekcjonować ;-)
Kto nie lubi się chwalić ? zwłaszcza fajną grą  !!!  tą funkcję też można znaleźć w programie i obdarować znajomego próbką :-)Mikołaj na dniach, gwiazdka też już nie daleko, według opinii syna  dobry to pomysł na prezent  ;-) prezent który spełni marzenie dziecka i zaspokoi potrzeby intelektualne dziecka. Również i dla rodzica coś jest, bo jak się nie cieszyć że dziecko nie trwoni czasu na bezmyślne gry, których w sieci jest pełno i nie zawsze odpowiedni przekaz mają. Akademia umysłu Junior jest dostosowana pod względem treści i formy do wieku dziecka. Gra edukacyjna pozytywnie wpływa na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dziecka. Taka mała inwestycja, w duże przedsięwzięcie ;-)

Polecam ;-)


PS. Przed publikacją tego postu przeglądałam właśnie stronę Akadami umysłu  i znalazłam ciekawą ofertę -30 % Ale jest tylko do dziś ;-/ więc warto się szybko zdecydować by móc zaoszczędzić ;-)

link do promocji: http://www.akademia-umyslu.pl/zamowienie

5 komentarzy :

 1. Te programy są świetne, bawią nie tylko najmłodszych ale i dorosłych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he właśnie mnie przyłapałaś na niej :-) układam puzzle :-)

   Usuń
 2. fajne programy bawią i uczą,A przy tym można samemu skorzystać

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie to wygląda. Ale jeszcze mamy parę lat ;)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.