niedziela, 24 grudnia 2017

Pierwsza gwiazdka


Pierwsza gwiazdka

Okres świąt to odkurzanie książek z tematyką religijną, zwłaszcza z taką gdzie można przybliżyć temat dziecku o świętach. W tym roku premiera filmu "Pierwsza gwiazdka" a jako uzupełnienie polecam książeczki. Filmu nie miałam okazji oglądać, ale sam zwiastun mnie zaintrygował i rozbawił więc chętnie bym oglądnęła z dzieckiem. Zresztą sami zobaczcie, poniżej.

Wracając do wydanych książeczek "Pierwsza gwiazda" Mam dwie jedna taka typowo dla młodszych dzieci, "Pierwsza gwiazdka, Bo i przyjaciele" tekturowe strony pozwalają bez większego uszczerbku dla książeczki przeglądać ją. Druga książeczka "Pierwsza gwiazdka, poszli za gwiazdą"  dla dzieci które już mają sprawniejsze rączki. A na końcu książeczki niespodzianka w postaci zakładki gdzie można wypchać bombki i powiesić je na choince.

Książeczki jak i film pozwoli wam oglądnąć pierwszą gwiazdkę z innej perspektywy 😉
 Opis: ze strony wydawnictwowam.pl
"... Pewnej nocy nowa, lśniąca gwiazda pojawiła się na niebie. Wszystkie zwierzęta obserwowały z zadziwieniem, jak Gwiazda rosła i świeciła coraz jaśniej. Aby odkryć jej znaczenie, wyruszyły w długą drogę, która okazała się niezwykłą wyprawą ku Bożemu Narodzeniu...."

"... Osiołek Bo jest co prawda nieduży, ma za to wielkie serce! Jest również bardzo dzielny, podobnie jak jego przyjaciele. Wkrótce wszyscy staną się świadkami najwspanialszej historii wszech czasów: Bożego Narodzenia!..."


2 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.