czwartek, 17 listopada 2016

Wielka podróż, palcem po torze.


Wielka podróż Tomka


Książka która w trakcie czytania rozkłada się  tworząc miejsce do zabawy? To też u nas nowość na domowym placu zabaw 😊
Książka z jednej strony otwiera się normalnie, są obrazki i tekst. Taka w sam raz dla mamy która czyta dziecku przed snem. Druga wersja już taka do wspólnego czytania, tzn rodzic czyta a dziecko zachwyca się ilustracjami w 3 D. Czyli taka magia jak to moje dziecko ujęło, otwieram nową stronę a tu wynurza się stacja.
No i jest ta najlepsza wersja która już jest dla wtajemniczonych w przygody Tomka i jego przyjaciół. Do czytania w tej wersji jest konieczny
porządek na podłodze, książkę rozkładamy i z koperty która jest naklejona w środku na okładce wyciągamy modele. A dalej to już czad  no i brak fantazji może ograniczyć zabawę. Co chyba u dziecka nie jest do pomyślenia.

Podsumowując książka rośne razem z dzieckiem 😀


Opis: ze strony www.sklep.egmont.pl
"...Tomek wyrusza w wielką podróż po wyspie Sodor! Czy masz ochotę przeżyć tę przygodę razem z małym parowozikiem? Jeśli tak, to wystarczy, że rozłożysz tę niesamowitą matę do zabawy! Możesz też odwrócić ją i cieszyć się historiami o swoich ulubionych bohaterach. Tak to to! Tak to to! Czy słyszysz ten dźwięk? Tak, to Tomek już mknie!..."
kolejka


Info:
  • Bohater / Program wydawniczy Tomek i przyjaciele
  • Ilustrator HIT ENTERTAINMENT PLC
  • Oprawa TWARDA
  • Liczba stron 24
  • Wiek dzieci 3-7 lat


2 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.