czwartek, 19 maja 2016

Ale to są przecież moje urodziny


Ale to są przecież moje urodziny

Ta bajka to każde moje z trojga dzieci urzekła.  Gdy teraz najmłodsza ogląda ją to starsze komentują to "..O! pamiętam tą bajkę..." po czym siadają obok młodszej i
oglądają razem :-)
Adaptacja książki na podstawie scenariusza i animacji telewizyjnej to świetny pomysł. Teraz dzieci mogą po za telewizorem czy innym sprzętem multimedialnym poznać przygody Charlie i Lola. Nasza książeczka pt. "Ale to są przecież moje urodziny" opowiada o urodzinach Charliego. Starszy brat organizuje sobie urodziny i chce aby wszystko szło według jego myśli. Lola oczywiście ma inne wyobrażenie o urodzinach i organizuje je po swojemu. Jeden solenizant, dwóch organizatorów, to będzie jedyna nie zapomniana impreza :-)

Opis: ze strony www.mediarodzina.pl
"...Charlie ma młodszą siostrzyczkę o imieniu Lola. Dziś są jego urodziny i z tej okazji Charlie urządza specjalną urodzinową maskaradę, na którą zaprosił swoich przyjaciół. Na przyjęciu oczywiście nie może zabraknąć Loli. Czy jednak Lola potrafi się odpowiednio zachować? Czy będzie pamiętała, że to nie ona jest najważniejszą osobą tego dnia?..."

młodsza siostra


Charlie i Lola


media rodzina

INFO:

autor: Lauren Child
ilustracje Lauren Child
przekład: Ewa Rajewska 
wydawca: Media Rodzina 
ilość stron: 32 
format: 215 x 235 mm


2 komentarze :

  1. Fajna bajka. Moi synowie ją katowali jakiś rok temu. Fajnie, że wyszła książeczka.

    OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.