sobota, 30 kwietnia 2016

Projektantka mody, do kolorowania


Projektantka mody

Z samego rana gdy słonce  właśnie wyszło, córka już albo jeszcze w pościeli zaczęła swój dzień od kolorowania. Stwierdziła że po co ma męczyć się przed szafą z podejmowaniu decyzji co ubrać dnia dzisiejszego, gdy brak jej
inspiracji.
Powyższa kolorowanka to wspaniała rozrywka i kopalnia inspiracji. Poprzez różne style zawarte w niej, każdy znajdzie coś dla siebie albo pozna nowy styl a być może zainspiruje cię do zmiany stylu?
Kolorować każdy lubi: jedni dla zabawy, inni dla zabicia czasu, lub może na odstresowanie. Ja czasem łącze wszystkie trzy powody. W raz z córka mamy wspólne zainteresowanie jak moda a ta kolorowanka pomaga nam się odprężyć przy tym co nas cieszy :-) 

Opis: ze strony www.siedmiorog.pl
"...Ta kolorowanka poświęcona elegancji i modzie prezentuje sto wymarzonych modnych kreacji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: piękne modelki są inspiracją do zaprojektowania ubrań, torebek, butów, biżuterii i fryzury w każdym stylu, jaki można sobie wyobrazić. Poszczególne rozdziały są poświęcone różnym stylom, kreacje mogą być klasyczne, wyrafinowane, sportowe, romantyczne… Każda młoda projektantka mody odnajdzie swój styl, odzwierciedlający jej osobowość i nastrój. Wysokiej jakości papier pozwala na stosowanie różnych technik plastycznych: od kredek i flamastrów, przez pastele, aż po tusz czy farby akrylowe lub akwarelowe...."

modelki

moda

kolorowanka

Info:
Wydawnictwo Siedmioróg
Ilustracje Artur Piątek
Liczba stron 112
Oprawa twarda
Format B5
Rok wydania 2015
Kategoria wiekowa wiek przedszkolny i szkolny 3-12 lat1 komentarz :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.