środa, 23 sierpnia 2017

Masza i niedźwiedź, czytam i układam


Masza i niedźwiedź

Była układanka Barbie to i jest Masza i Niedźwiedź. Oczywiście wersja również czytam i układam, znowu szaleństwo i pomimo że dziecko zmęczone chorobą to na moment zapomniało o swojej niedoli, co oczywiście uradowało serce matki 😍
Bajka jest ostatnio na topie i nic dziwnego bo mała dziewczynka Masza i jej opiekun Niedźwiedź skradli serca nie tylko dzieciom ale i
dorosłym. A książeczka-układanka to świetne uzupełnienie kolekcji książek dla dziecka, zwłaszcza że nie tylko służy do czytania.
Książeczka zawiera aż pięć obrazków do układania i to 30 puzzli razy 5! Czyż to nie cudowne? Dziecko właśnie tak stwierdziło gdy zobaczyła ile układanek ma "cudownie, tyle układania"
Książkę polecamy jako prezent, okazji w ciągu roku jest wiele i na pewno uszczęśliwią dziewczynkę jak i również chłopca.


Opis ze strony www.egmont.pl
"...Poczytaj o swoich ulubionych bohaterach i baw się pięcioma układankami – każda składa się z trzydziestu elementów. Ta książka to gwarancja wspaniałej rozrywki!..."
Info:
 • Wydawca: Egmont
 • Język wydania: polski
 • Liczba stron: 10
 • Wymiary: 25x25cm
 • Wiek: 3-7 lat
 • Bohater: Masza i Niedźwiedź

3 komentarze :

 1. Masza i Niedźwiedź to bardzo sympatyczna para :)

  OdpowiedzUsuń
 2. też mamy taką ksiażeczkę tylko w innej tematyce :D

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Blogerzy! nie publikuje komentarzy z linkami do waszych stron, jeśli chcesz być ZAUWAŻONYM bądź kreatywny i wyraź to słowami w komentarzu bez spamu :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...