piątek, 14 lipca 2017

Kotek psotek


Kotek psotek gra

Pytam się najmłodszej co powie na temat gry  "Kotek psotek" bo pisze o niej na blogu. Zamiast odpowiedzi dostałam zaproszenie do gry. Tak za każdym razem kończy się wspominanie o grze, gra jest wyjątkowa i dziecko wybiera ją ze względu na
zwierzątka. Bo jak by nie było każdy ma dobre serducho i każdy gracz próbuje ocalić ptaszka, myszkę i wiewiórkę przed głodnym kotem.
Gra niesamowicie wciąga i dopóki nie przejdzie się całej gry z sukcesem, to gra rozpoczyna się w nieskończoność. Zadaniem jest by wszystkie zwierzątka zdążyły schować się do swoich kryjówek, przed kotem. Bardzo ciekawa jest tu plansza, to drzewo jest fascynujące. Pierwsze co było po rozłożeniu planszy była zabawa zwierzątkami i drzewem, w sumie zawsze gra rozpoczyna się solówką dziecka, zanim drugi gracz dojdzie do planszy.
Ze swojej strony powiem tylko, że grę mogę porównać do świetnej książki, cięgle tylko sobie wmawiam że jeszcze tylko rozdział i koniec, jeszcze tylko jedna partyjka i kończymy, ale to nie takie proste przerwać 😁


Opis:ze strony sklepu www.egmont.pl
"..."Kotek Psotek" uwielbia ścigać się ze zwierzątkami w ogrodzie. Jest bardzo szybki, ale przyjaciele potrafią go przechytrzyć. Pomóżcie ptaszkowi, wiewiórce i myszce dotrzeć do kryjówki na drzewie. Celem gry jest doprowadzenie zwierzątek do kryjówki, zanim kotek je dogoni. Kotek jest bardzo szybki, dlatego gracze będą musieli go przechytrzyć, wykorzystując skróty na planszy oraz kocie przysmaki.
W grze nie występuje rywalizacja między graczami, ponieważ wszyscy mają wspólny cel. Rodzice będą mieli frajdę z pomagania swoim podopiecznym, a dzieci nauczą się logicznego myślenia, współpracy i radzenia sobie z emocjami.
„Kotek Psotek” ma proste zasady, efektowne elementy i niebanalną rozgrywkę, która spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom..."

Info:

Gra "Kotek psotek"
Wydanie I 2016
Typ oprawy: pudełko kartonowe
Wymiary: 26,0 x 26,0
Wiek: 3-101

2 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.