piątek, 15 lipca 2016

Leć nielocie, leć!


Gra kiwi

Strzelanie do celu to fajna zabawa. Nasza nowa gra daje tą możliwość by się wprawić i dobrze się przy tym bawić :-)
Gra "Kiwi. Leć nielocie, leć" to gra która dziecku prędko się nie znudzi. Moje najmłodsze zanim zaczęła grać poświęciła dużo czasu na udane
strzelanie. Szczerze powiedziawszy zanim zaczniemy grać za każdym razem ona musi sobie postrzelać. Zresztą nie mogłam się powstrzymać i taką jej rozgrzewkę nagrałam. Tak przy okazji w trakcie rozmowy z koleżanką która też posiada taką grę -  powiedziała że jej córki mają problem z tym strzelaniem. Więc filmik pokazowy powinien wszystko wyjaśnić ;-)
Ogólnie gra idealna dla mojej damy. Znowu elementy gry służą nie tylko do gry ale i do innych zabaw. Piszę znowu bo gry z Egmont praktycznie wszystkie są wyposażone w takie elementy że dzieci bawią się nimi zamiast grać. Ale to oczywiście duży plus ;-) dzieci dłużej poświęcają czas na grę, bo zanim ją rozłożą .....:-)


Opis: ze strony www.sklep.egmont.pl
"...  TRAF NIELOTEM DO PUDŁA Z OWOCAMI! Ptaki KIWI chciałyby spędzić trochę czasu poza Nową Zelandią. Niestety, mają jeden mały problem – są nielotami. Wpadły jednak na pewien pomysł. Jeśli wskoczą do skrzyń, w których przewozi się owoce KIWI, to będą mogły dotrzeć do różnych miejsc na świecie. Szybko zbudowały katapulty i… tu wy wkraczacie do akcji. Pomóżcie nielotom dostać się do skrzyni z owocami! KIWI to wesoła gra rodzinna, w której liczą się refleks, zręczność i odrobina taktyki..."


instrukcja gry kiwi

leć nielocie, leć

gracze

Info:
  • Autor Frank Bebenroth, Marco Teubner
  • Ilustrator Frank Bebenroth
  • Rysunki Doris Matthaus
  • Format w mm 250x250x55


3 komentarze :

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Nie publikuje komentarzy z linkami do stron! Chcesz się zareklamować, zapraszam do kontaktu.