piątek, 9 października 2015

Dwie siostry i wiedźma

Czasy gdzie ja z siostrą buszowałam po lesie mam dawno za sobą - a w dzisiejszych czasach dzieci samych raczej do lasu nie wypada puszczać. Ale czemu by nie przenieść się w tajemniczy świat? za pomocą słowiańskich bóstw.


Odkrywanie lasu to fajne zajęcie, las faktycznie jest
tajemniczym miejsce. Po za drzewami które szumią nam nad głowami, to wśród leśnego runa można znaleźć inne życie. Ale książka nie tylko o tym, jak to w życiu bywa każdy prędzej czy później ma swojego pupila i pewnie zdarzyła lub zdarzy się sytuacja gdzie nagle nasze  kochane zwierzątko przepadło. Czas na poszukiwania i na przygodę. Ciekawe czy siostry znajdą swojego Miłka? i co ma wspólnego z tym las, wiedźma,  duszki i inne tajemnicze stworzenia? Ciekawi?

 
Opis ze strony wydawnictwa Skrzat
".... Dawno, dawno temu, za górami, za lasami mieszkała zła wiedźma. Stop! To nie ta bajka! Współcześnie i bardzo blisko nas, w małym lesie niedaleko niewielkiej miejscowości żyje wiedźma. I uwierzcie, nie jest to wiedźma, o jakiej dotychczas słyszeliście. Aby pomóc dwóm siostrom odnaleźć ich zagubionego psa, przeprowadza je przez las pełen tajemniczych stworzeń. Tylko czy utopiec wskaże im właściwy trop? Czy błędniki sprowadzą je na błędny szlak? I dlaczego bożątko, opiekuńczy duszek zamieszkujący dom Patrycji i Dominiki, ukrywa obrożę Miłka?
Wejdźcie do świata słowiańskich bóstw, które od wieków żyją obok nas. W końcu postanowiły się ujawnić. Rewelacyjna powieść dla dzieci...."

Info:

Autor:  Agnieszka Budzicz-Marchlewska
Ilustrator:  Olga Inglot
Kategoria wiekowa:   6 – 95 komentarzy :

 1. Bardzo ładne wydanie. Uwilebiam kupować dzieciom znajomych książeczki:)
  http://fashionable.com.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. I ma format kieszonkowy, widziałem ją w księgarni :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja Maja wierzy że w lesie mieszka Jagusia :) wiec książka by ją zafascynowała

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki to podstawa. Ta wygląda ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Blogerzy! nie publikuje komentarzy z linkami do waszych stron, jeśli chcesz być ZAUWAŻONYM bądź kreatywny i wyraź to słowami w komentarzu bez spamu :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...