czwartek, 3 września 2015

Kurze plotki i zwierzaki

Dawno nie widziałam dziecka by tak pochłonęło ją oglądanie książki. Ja jej robiłam zdjęcia a ta opowiadała mi co się dzieje na ilustracjach. Tak się wczuła w rolę opowiadania że również gestami wyrażała to co widzi, rozkładanie rąk, wielkie zdziwienie czy jak widać na trzeciej fotce nawet pokazuje jak prawidłowo dusić?


 Nie nic z tego, to tylko nietoperz a przed nim trzeba chronić się :-) Ale ilustracje są tak piękne że rozwijają fantazje. Ilustracje  w książkach zostały wykonane
ręcznie przy użyciu ołówka, kredek oraz farb. Dla tego wyjątkowe ilustracje mają wyjątkowych odbiorców ;-) 
W kwestii odbiorców to te książki są dedykowane do każdego indywidualnie. Czyli książki są personalizowane. Książki otrzymałam na Majowym spotkaniu mam blogerek i obydwie są wyjątkowo skierowane do mnie, więc imię nie jest przypadkowe w wierszach na pierwszych stronach, one są specjalnie dla mnie :-) 

I tak myślę że takie książki mogą być wspaniałym prezentem dla dzieci, np gdy otrzymują książki w nagrodę za osiągnięcia w szkole czy na zakończenie roku dla przedszkolaków. W ten sposób można zaoszczędzić czas na drukowanie podziękowań i wklejanie do książek przez szkołę. 
Wiersze zawarte w książkach są uczące, rytmiczne często skłaniające do zastanowienia się skrywające drugie dno. Książki wysokiej jakości: twarda oprawa, papier kredowy, środek szyty i klejony.


Dziękuje wydawnictwu www.wydawnictwo-helios.pl
za wspaniały prezent  :-)


4 komentarze :

 1. Książka fajna, ale Majeczka to wykapana MAMA! :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy byłam taką małą dziewczynką lubiłam takie książki. =)

  OdpowiedzUsuń
 3. widać, że Maja uwielbia te książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. HA HA trzecie zdjęcie boskie ;-)

  OdpowiedzUsuń

Myślisz że możesz coś dodać od siebie? Napisz komentarz ;-)

Ps. Blogerzy! nie publikuje komentarzy z linkami do waszych stron, jeśli chcesz być ZAUWAŻONYM bądź kreatywny i wyraź to słowami w komentarzu bez spamu :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...